Üdvözöllek, Vendég
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.

Felhasználónév
  

Jelszó
  





Keresés

(Bővített keresés)

Legfrissebb üzenetek
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 264
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 159
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 381
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 556
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 535
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 190
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 559

 
  Erdekes kerdesek
Szerző: Sonyk - 2004.09.20., 08:29 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (1)

Hello!

Hogy lehet az inventorit megnagyobbitani??

Van az 1.10 ben unique arowws??-mit tud ???

Nyomtatás

  CROSSHAIR
Szerző: Bee__COOL - 2004.09.09., 10:32 - Fórum: Akciójátékok - Nincsenek válaszok

üDV MINDENKINEK.

LENNE PÁR KÉRDÉSEM A CS1.6-TAL KAPCS.

CÉLKERESZTET HOGYAN LEHET A LEHETŐ LEGKISSEBRE

SZŰKÍTENI+MOZGÁS KÖZBEN NE TÁGULJON KI??????

MÁSIK:JÁTÉK KÖZBEN ÉSZREVEHETŐEN CSÍKOZÓDIK

A JÁTÉK FŐLEG A DOBOZOKNÁL ÉS A HÁTTÉRNÉL LEHET ÉSZREVENNI

MI LEHET AZ OKA???ABIT RADEON 9600 256MB-VAN.

Nyomtatás

  Counter-Strike
Szerző: bogmate - 2004.08.30., 18:32 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (47)

<img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif' class='bbc_emoticon' alt='Smile' /> Csáztok ide a CS zők irjanak. <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' />

Nyomtatás

  DOta allstar
Szerző: Dinho - 2004.08.21., 19:00 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (4)

Csáo!Tudja valaki hogy a Frozenbe multiba(Dota allstar) hogy lehet a hősöddel fát és húst szerezni?

Ha valaki nem tudná mi a Dota az amikor egy karaktert irányitassz.

Légyszi valaki irjon!!!!

Kössz!

Nyomtatás

  Age of empires 1-2
Szerző: n3sz - 2004.08.21., 14:56 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (18)

[FONT=Times][COLOR=red] <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt='Big Grin' />

Nyomtatás

  Bétateszt
Szerző: Mithis - 2004.08.11., 15:32 - Fórum: Akciójátékok - Nincsenek válaszok

Sziasztok!



Egy magyar játékfejlesztö céget képviselek. Bétatesztre keresünk lelkes embereket végsö fázisba ért új játékunkhoz, a Creature Conflict: The Clan Wars-hoz.

Célunk, hogy a játékot minél több, a müfaj iránt érdeklödö megnézze és kipróbálja; úgy véljük, ezáltal válhat igazán színvonalassá és élvezetessé a végeredmény.



Olyan játékörülteket keresünk tehát, akik kipróbálva magukat a Creature Conflict-ben képesek annak határait elérni, végsö lehetöségeit kitapogatni - majd a tapasztalataik alapján segítségünkre lehetnek a benne szereplö fajok finomhangolásában, az eddigi szürökön átcsúszott esetleges hibák felkutatásában, a játék általános értékelésében.

(Legelöször a Creature Conflict PC-re, majd kés?bb a konzolokra alkalmazott verzióit teszteljük.)



Azoknak, akik igazán segítségünkre lesznek a bétateszt során, egy tiszteletpéldánnyal és a creditsbe való bekerüléssel tudjuk meghálálni a tevékenységét.



A játékról kicsit bövebben:

A Creature Conflict: The Clan Wars körökre osztott, 3D-s third person akciójáték, komoly stratégiai lehetöségekkel. Felépítése hasonlít a Worms játékrendszerére, ám jóval több karakter található benne, amelyek teljesen bejárható terepeken (bolygókon) mérközhetnek meg egymással.



A további részletek iránt érdekl?d?knek a [url="http://www.creatureconflict.com"]http://www.creatureconflict.com[/url] fan-site anyagainak tanulmányozását ajánljuk. Ugyanott letölthetö a játék trailere is.



A bétatesztre vasárnaponként kerülne sor, Budapesten.

Minden jelentkezöt szeretettel várunk!





email: chris@mithis.hu

Nyomtatás

  Diablo2
Szerző: Adamyno - 2004.08.09., 18:17 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (59)

Én imádom a DiabloII -t de jobban a DiabloII Lord of destruction-t.

Főleg amikor majdnem kinyírnak, vagy sokan vannak, főellenség van, eltévedek...

Ilyenkor eléggé elgondolkodok, hogy .............. most mi lesz? De általában megúszom.Kicsit hosszú játék, és nehéz főleg hogy nem tudok hozzá kódokat, de azért szerintem király. A nyári szünetben biztos nem unatkozom. Ha valaki tud valamit,(pl.:mit csináljak Wirt lábával) akkor írjon!



Ja, van magyarításom és patch. Ha valakinek kell, szóljon hozzám.

Nyomtatás

  Huncraft: Warcraft
Szerző: Kraszonymous - 2004.08.06., 16:45 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (1)

Nagyon jól jár aki ide jön.Nem tom miért de biztosan jól <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt='Big Grin' />

Nyomtatás

  TOP Oldalak
Szerző: korrobi - 2004.07.30., 21:14 - Fórum: Vegyesfelvágott - Válaszok (1)

<img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif' class='bbc_emoticon' alt=':o' /> pl: www.Kuulnyuuz.hu -vegyes

www.mobil.box.sk - mobilfree

www.Telefonguru.hu - mobil szöveg

www.mobilfilmek.hu - filmek mobilra

www.nokialapja.hu - mobil vegyes

www.kazza.com - töltögető program oldala

www.necc.hu - ?

www.honfoglalo.hu - klasssz járték

www.hosember.hu - ...

www.metamorfozis.hu - érdekes cuccok vannak

www.goldengate.hu <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' />

www.gumicsizma.hu -vicc

www.tecikérteni.hu - vic

Írj te is ha tudsz jó oldaslakat léccci

Nyomtatás

  X-Men 2: Wolverine’s Revenge
Szerző: Pokerle - 2004.07.22., 10:14 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (15)

Helló!



Tudom, hogy a játék már nem mai, de én nekem most van gondom vele. Ott vagyok elakadva, amikor egy nagy szörnyel kell megharcolni egy sziklán, ahol leomlott az út mögöttem. Ott ahol ha én leesek, akor meghalok, mert felszúródok, ha ő esik le, akkor ő visszaugrik. Mit kéne csináljak vele?

Nyomtatás


Jelenlévő felhasználók
Jelenleg 260 felhasználó van itt. » 1 Tag | 255 Vendég
Baidu, Bing, Google, Yandex, u888vet2


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting