Üdvözöllek, Vendég
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.

Felhasználónév
  

Jelszó
  





Keresés

(Bővített keresés)

Legfrissebb üzenetek
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 264
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 159
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 381
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 556
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 535
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 190
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 559

 
  Age of Mythology
Szerző: Dinho - 2004.10.16., 19:00 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (1)

Csákó!Hogy lehetaz Age of Mythologyval online játszani?

És hol tudom megnézni az IP címem?

Nyomtatás

  Multiplayer
Szerző: Damarus - 2004.10.16., 16:21 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (1)

Hello!

Én még új fiú vagyok!

Szeretnék olyan jelentkezőket akik rendelkeznek MSN-címmmel, és játszanánk

LAN-on mindenféle játékokon ( Leginkább Unreal Tournament Rajongó vagyok!),

És lenne türelme elmagyarázni valamit ha nem jól csináltam!









Damarus!

Nyomtatás

  sacred
Szerző: csavi - 2004.10.15., 19:48 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (1)

Engem is érdekelne a sacred magyarositásSmile)))

ha valaki elküldené az király lenneSmile)) <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' />

a cimem: csavi66@freemail.hu



kösziSmile))



üdv: csavi

Nyomtatás

  Warcraft
Szerző: Renátó - 2004.10.14., 15:30 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (3)

<img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' />

Nyomtatás

  &quot;sacred&quot;
Szerző: mik-i - 2004.10.14., 15:24 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (2)

ha valaki tudna segíteni kérem segítsen!!! sacred magyarosítása kellenne <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif' class='bbc_emoticon' alt='Wink' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif' class='bbc_emoticon' alt='Wink' />

előre is <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' />









mik-i@freemail.hu ra









köszi

Nyomtatás

  Splinter Cell
Szerző: fri101 - 2004.10.14., 02:20 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (8)

Tudna valaki segíteni? A Defense Ministry-n dekkolok és nem bírok rájönni mi a hiba. Mikor a két muksó beszáll a liftbe és rájukküldöm a laser mic.-et, hallom is őket de mielőtt felérnének kirak <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif' class='bbc_emoticon' alt=':blink:' /> "TÚL SOKAT HIBÁZTÁL"

Nyomtatás

  JamesBond:Nighfire
Szerző: Petipapa - 2004.10.08., 18:00 - Fórum: Akciójátékok - Nincsenek válaszok

Ha valaki tudna a játékhoz egy (lehetőleg) magyar nyelvű és részletes végigjátszást, hálás lennék neki!

VAgy!

A harmadik(?) pályán, ahol japán feliratok lógnak a bank aulájának a tetejéről, és nem szabad, hogy észrevegyenek, és minden ajtó zárva, ráadásul az őröket sem lehet csak úgy szépen kivonni a forgalomból, hogy azután már csak a pokol kapuját őrizhessék; szal ott mi a túrót is kellene csinálnom?

Hova bujjak, hogy és mit nyissak ki, ilyenek.

Azt tom csak hogy üzembe kéne helyezni a lifteket.

Ui: neba' má' de ez még csak az eleje mi várhat rám azután? <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/huh.gif' class='bbc_emoticon' alt='Huh' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif' class='bbc_emoticon' alt=':blink:' />

Nyomtatás

  Civilization III
Szerző: sun68 - 2004.10.05., 14:06 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (1)

Hali!

Civ III-hoz keresek magyarítást,honnan tudnám

letölteni.Köszi.sun68@freemail.hu

Nyomtatás

  Soldier of Fortune 2 multiplayer
Szerző: andriska - 2004.10.03., 20:56 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (6)

Hi! Egy kis segítség kellene! A játék közben hallok bizonyos hangokat,beszólásokat pl:nice shot,Moooooo!,sniper! stb. Ezt hogy lehet csinálni,ha le kell tölteni valamit hozzá,akkor honnan?Előre is köszi!

Nyomtatás

  NfSU Drift
Szerző: tmarc - 2004.09.21., 19:46 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok - Válaszok (18)

327 ezret drifteltem az NfSu-ban!!!! Ki tud többet???

Nyomtatás


Jelenlévő felhasználók
Jelenleg 258 felhasználó van itt. » 1 Tag | 253 Vendég
Baidu, Bing, Google, Yandex, u888vet2


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting