| Üdvözöllek, Vendég |
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.
|
| Legfrissebb üzenetek |
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 263
|
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
|
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 159
|
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
|
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
|
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 380
|
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 554
|
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 534
|
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 185
|
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 558
|
|
|
| Elakadtam a Mafia játékba |
|
Szerző: kismiksa - 2004.07.16., 13:52 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok
- Válaszok (2)
|
 |
Sziasztok! Keresek valakit aki tudna nekem segiteni mert elakadtam a mafia játékban amikor a kikötöben kikel nyirni Sergio Morelot. Mar mindenkit megöltem és nem megy tovább( már a toronyba is és mindenkit ). Ha tud valaki segitreni nagyon szépen megköszönném! Cim:kismiksa@freemail.hu
|
|
|
| Warcraft 3: Frozen Throne multiplayer |
|
Szerző: Thor - 2004.07.05., 19:10 - Fórum: Stratégiai játékok
- Válaszok (6)
|
 |
Amikor be akarok lépni a warcraft 3 frozen throne multiba mindig kiírja hogy kell 1 patch. De amikor felrakom a patchot a játékba sem enged be és újra kell raknom az egészet. <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' />
Segítsen vki plzzzz!
A választ előre is kösz
|
|
|
| Hitman 3 |
|
Szerző: Nero - 2004.07.04., 22:02 - Fórum: Akciójátékok
- Válaszok (17)
|
 |
Emberek!
Ki vitte már végig a Hitman 3-mat? Kérlek válaszoljatok, mert már nagyon idegesít, hogy már a 3. napja rágódom az 5. pályán. Köcce előre is
|
|
|
| zero hours |
|
Szerző: +tomika - 2004.06.30., 22:50 - Fórum: Stratégiai játékok
- Válaszok (1)
|
 |
<img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> megszereztem a zero hours-t de nem tudom feltelepíteni,mert megakad a 2.CD nél!!!
Ha valaki tud segíteni ,segítsen nekem !!
Köszönöm
nagymosi@freemail.hu
|
|
|
| bin |
|
Szerző: petike90 - 2004.06.17., 08:44 - Fórum: Akciójátékok
- Válaszok (5)
|
 |
Segítsetek!!!
Letöltöttem egy játékot bin.-fájlban és sehogy sem tudom elindítani!!!
Valaki esetleg tudna segíteni?
|
|
|
| Jelenlévő felhasználók |
Jelenleg 320 felhasználó van itt. » 0 Tag | 316 Vendég Baidu, Bing, Google, Yandex
|
|