A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lila World of Tanks Account eladósorba került jó áron :)
#1
Szia!

 

A helyzet az, hogy kénytelen vagyok megválni a WoT-os fiókomtól, mert magánéletem több, új fordulatot vett (megszületett a kislányom és új munkahelyem is van), így sajnos már nincs időm leülni a gép elé és tankozni egy jót. Azt meg nem szeretném, hogy amit elértem a játékban, az kárba vesszen. A cím alapján már biztosan érdekel, hogy mit tartalmaz a fiók, úgyhogy lássuk:

 

Tier X

 

E100 - megfelelő felszereléssel ellátva, 3 skilles legényéggel

Batchat - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel (ötödik épphogy fejlődik Smile ), örök nyári festés  Smile

Fv 4202 (*
) - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legényekkel

 

Tier IX

 

SU 122-54 - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel - az Obj 263-hoz szükséges xp kétharmada megvan, így nem kell szenvedni a hetes és nyolcas td-kel és ki ne akarná a garázsában tudni a Mighty Obj. 263-at  Big Grin

 

Tier VIII

 

T26E4 Superpershing
- megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel

WZ-111
-  megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel

 

Tier VII

 

E25
- megfelelő felszereléssel ellátva, 3 skilles legénységgel, amik jelenleg a Dicker Maxban ülnek

Type 62
- megfelelő felszereléssel ellátva, jelenleg új legénységgel

T28 HTC
- most csak egy álcaháló borítja be, 1 skilles legénységgel

 

Tier VI

 

Dicker Max
- megfelelő felszereléssel ellátva, az E25-tel közös legénység

TOG II
- két felszereléssel ellátva, 2 skilles legénység

SU100Y
- egy felszereléssel ellátva, a SU 122-54-ben ülnek az emberek

Chi-To - két felszereléssel ellátva, 1 skilles legénység

 

Ezeken kívül egy Tier hármas BT-7 Art.
és egy Tier 1-es Cunnigham van a vicceskedni vágyóknak  Wink

 

Egyéb adatok:

 

Credit: 500.000

Arany: 188

Free Experience: 10840

Garázshely: 15 + 17 szabad hely

Barakk férőhely: 16 + 9 szabad hely

 

 

Mint azt látod, nem nagyon tartottam meg a korábbi tankjaimat, persze ez ne akadályozzon meg abban, hogy bepattanva bármelyik prémiumtankba, rövid időn belül összeszedd az árát. Ha farmolni akarsz vagy csak egy jót játszani a fun prémium gépekkel, akkor itt megteheted, van választék  Smile

Azt se felejtsük el, hogy ezek közt három olyan gép is van, ami már nem megszerezhető, köztük a sokak által vágyott csótány E25  Big Grin illetve a Type62 és WZ-111 páros.

 

A T28 HTC a most menő kampányból lett meg és a következő T55A-hoz sem kell már sokat küzdeni, a Td és a Med vonal egy küldetés híján teljesen készen van, a Heavyből még öt, a Lightból meg az elején tartok, de a meglévő tankokkal teljesíthető az összes hátramaradt küldetés.

 

Ha visszanézed, tettem egy csillagot az FV4202 mellé. Ezt azért, mert a Wargaming szeretné kivenni és átalakítani egy nyolcas prémiumtankká jövő év elején, és akinek megvan, az ingyen megkapja az új tízes közepes tankot és mellé egy küldetést, amivel ingyen megszerezheti a nyolcas FV4202 prémium tankot. Tehát két legyet ütsz egy csapásra, egy új tízes medium és még egy nyolcas prémium tank ingyen!

 

Amit nem írtam még le, az a statisztika, biztosan érdekel már. Nos, a WN8-am 2576. Ez nem kezdő szint és nem is prémium gépekkel értem el, majd az összes tankkal sikerült a szükséges szintet hoznom, így nem érhet a vád, hogy "aranytankokkal" húztam fel magam. Kis munka árán a legjobb klánokba nyerhetsz felvételt!

 

 

Mennyi az ára a fióknak?

Ha kiszámolom, hogy technikailag mennyit ér az account, akkor kijön egy egész szép összeg: 45200 forint.

Ebbe csak a prémium tankokat számoltam bele, természetesen a T28 HTC-t nem, mert az ugye megszerezhető, de kihagytam a majd jövő év elején beszerezhető FV nyolcas prémium gépet is! Ha ezekhez hozzáveszem a lila statisztikát, akkor jó összeget elkérhetnék a fiókért, de mivel szeretném eladni, hogy valaki (mondjuk éppen Te) vidd tovább az accountot, legyen az ára

25000 forint.

 

Igen, lehet venni másik accountot is ebből a pénzből, amin kevesebb prémium gép van, de több normál tank, de ne felejtsd el, hogy bármilyen tank kihúzható, de a prém tankokért fizetned kell majd. Akkor melyikkel is járnál jobban?  ^_^

25000-ért most nem kevés prémium gépet szerezhetsz magadnak, plusz majd még egyet, jó statisztikát is kapsz mellé és természetesen jár az email-cím is, a küldetésekből pedig szerezhetsz prémium napokat, creditet és még fogyóeszközöket is!

 

Ehhez tartozik ugye egy World of Warships account is, amin nincs sok minden, leszámítva egy csak béta tesztereknek járó Tier 4-es Arkansas Beta és egy Tier 2-es Albany prémium hajót!

 

Bármi kérdésed van, nyugodtan keress meg.

 

Most komolyan. Nem éri meg?  Big Grin

#2
Még mindig eladó. Néha van még egy kis időm leülni, így történtek kisebb-nagyobb változások, íme:

 

A SU-122-54 helyett begurult az Obj 263  Smile

A Chi-to helyet cserélt egy AMX 12-t-vel (sh-ra) és visszajött a T67 is a garázsba.

 

Komolyan nem viszi el senki?  Ne csináljátok már  Smile

#3
Na? Valaki? Bakker egy unicum accot ajánlgatok itt egy rahedli prémium tankkal, négy darab CW képes tízessel és nem kell senkinek?  Big Grin

#4
22-ért sem vinné el senki?  Big Grin

#5
A közelgő Karácsonyra való tekintettel, két héten keresztül bárkinek odaadom húszezer jó magyar forintért az accountot. Most kell lecsapni rá  Big Grin

#6
Érdekelne ez a kis garázs Smile
#7
Szervusz!


Lehet, hogy engem is érdekelne, még egy picit gondolkodom és a 20 000 Ft nekem tetszene is. Smile
#8
Sziasztok!

 

Nem akarom kiírni licitre a fiókot, de mivel ketten is potenciális vevők vagytok evidens, hogy megvan engedve az egymásra licitálás Smile

#9
Azt szeretném kérdezni, hogy a csere hogy lenne megejtve személyes átvétellel vagy utalással?
#10
Pesten belül megoldható a személyes átvétel, de az előreutalástól sem kell tartani.

Telefonon egyeztetjük az adatokat, utalsz, majd a pénz beérkezte után (amennyiben OTP-ről jön, még aznap megérkezik), felhívlak, megadok minden adatot (fiók, email, jelszavak), jelszót/telefonszámot cserélsz a fiókon, én kapom a sms-t, az abban lévő kódot megadom és ha minden igaz, ezzel végzünk is Smile

#11
Rendben köszönöm azt hiszem még meg gondolom.
#12
Szervusz!


Azt hiszem, hogy nekem személyes átvétellel lenne kényelmesebb úgy, hogy szerintem Káposztás Megyeren lenne a legkönnyebb megejteni a cserét és talán, (hogy minél gyorsabban túl legyünk rajta) már Hétfőn is elintézhetnénk.
#13
Kérlek írj vissza minél előbb mert tettem más account-ra is ajánlatot
#14
bocsi időközben vettem egy másikat úgy hogy nem kell


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting