JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: Lila World of Tanks Account eladósorba került jó áron :)
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Szia!

 

A helyzet az, hogy kénytelen vagyok megválni a WoT-os fiókomtól, mert magánéletem több, új fordulatot vett (megszületett a kislányom és új munkahelyem is van), így sajnos már nincs időm leülni a gép elé és tankozni egy jót. Azt meg nem szeretném, hogy amit elértem a játékban, az kárba vesszen. A cím alapján már biztosan érdekel, hogy mit tartalmaz a fiók, úgyhogy lássuk:

 

Tier X

 

E100 - megfelelő felszereléssel ellátva, 3 skilles legényéggel

Batchat - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel (ötödik épphogy fejlődik Smile ), örök nyári festés  Smile

Fv 4202 (*
) - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legényekkel

 

Tier IX

 

SU 122-54 - megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel - az Obj 263-hoz szükséges xp kétharmada megvan, így nem kell szenvedni a hetes és nyolcas td-kel és ki ne akarná a garázsában tudni a Mighty Obj. 263-at  Big Grin

 

Tier VIII

 

T26E4 Superpershing
- megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel

WZ-111
-  megfelelő felszereléssel ellátva, 4 skilles legénységgel

 

Tier VII

 

E25
- megfelelő felszereléssel ellátva, 3 skilles legénységgel, amik jelenleg a Dicker Maxban ülnek

Type 62
- megfelelő felszereléssel ellátva, jelenleg új legénységgel

T28 HTC
- most csak egy álcaháló borítja be, 1 skilles legénységgel

 

Tier VI

 

Dicker Max
- megfelelő felszereléssel ellátva, az E25-tel közös legénység

TOG II
- két felszereléssel ellátva, 2 skilles legénység

SU100Y
- egy felszereléssel ellátva, a SU 122-54-ben ülnek az emberek

Chi-To - két felszereléssel ellátva, 1 skilles legénység

 

Ezeken kívül egy Tier hármas BT-7 Art.
és egy Tier 1-es Cunnigham van a vicceskedni vágyóknak  Wink

 

Egyéb adatok:

 

Credit: 500.000

Arany: 188

Free Experience: 10840

Garázshely: 15 + 17 szabad hely

Barakk férőhely: 16 + 9 szabad hely

 

 

Mint azt látod, nem nagyon tartottam meg a korábbi tankjaimat, persze ez ne akadályozzon meg abban, hogy bepattanva bármelyik prémiumtankba, rövid időn belül összeszedd az árát. Ha farmolni akarsz vagy csak egy jót játszani a fun prémium gépekkel, akkor itt megteheted, van választék  Smile

Azt se felejtsük el, hogy ezek közt három olyan gép is van, ami már nem megszerezhető, köztük a sokak által vágyott csótány E25  Big Grin illetve a Type62 és WZ-111 páros.

 

A T28 HTC a most menő kampányból lett meg és a következő T55A-hoz sem kell már sokat küzdeni, a Td és a Med vonal egy küldetés híján teljesen készen van, a Heavyből még öt, a Lightból meg az elején tartok, de a meglévő tankokkal teljesíthető az összes hátramaradt küldetés.

 

Ha visszanézed, tettem egy csillagot az FV4202 mellé. Ezt azért, mert a Wargaming szeretné kivenni és átalakítani egy nyolcas prémiumtankká jövő év elején, és akinek megvan, az ingyen megkapja az új tízes közepes tankot és mellé egy küldetést, amivel ingyen megszerezheti a nyolcas FV4202 prémium tankot. Tehát két legyet ütsz egy csapásra, egy új tízes medium és még egy nyolcas prémium tank ingyen!

 

Amit nem írtam még le, az a statisztika, biztosan érdekel már. Nos, a WN8-am 2576. Ez nem kezdő szint és nem is prémium gépekkel értem el, majd az összes tankkal sikerült a szükséges szintet hoznom, így nem érhet a vád, hogy "aranytankokkal" húztam fel magam. Kis munka árán a legjobb klánokba nyerhetsz felvételt!

 

 

Mennyi az ára a fióknak?

Ha kiszámolom, hogy technikailag mennyit ér az account, akkor kijön egy egész szép összeg: 45200 forint.

Ebbe csak a prémium tankokat számoltam bele, természetesen a T28 HTC-t nem, mert az ugye megszerezhető, de kihagytam a majd jövő év elején beszerezhető FV nyolcas prémium gépet is! Ha ezekhez hozzáveszem a lila statisztikát, akkor jó összeget elkérhetnék a fiókért, de mivel szeretném eladni, hogy valaki (mondjuk éppen Te) vidd tovább az accountot, legyen az ára

25000 forint.

 

Igen, lehet venni másik accountot is ebből a pénzből, amin kevesebb prémium gép van, de több normál tank, de ne felejtsd el, hogy bármilyen tank kihúzható, de a prém tankokért fizetned kell majd. Akkor melyikkel is járnál jobban?  ^_^

25000-ért most nem kevés prémium gépet szerezhetsz magadnak, plusz majd még egyet, jó statisztikát is kapsz mellé és természetesen jár az email-cím is, a küldetésekből pedig szerezhetsz prémium napokat, creditet és még fogyóeszközöket is!

 

Ehhez tartozik ugye egy World of Warships account is, amin nincs sok minden, leszámítva egy csak béta tesztereknek járó Tier 4-es Arkansas Beta és egy Tier 2-es Albany prémium hajót!

 

Bármi kérdésed van, nyugodtan keress meg.

 

Most komolyan. Nem éri meg?  Big Grin

Még mindig eladó. Néha van még egy kis időm leülni, így történtek kisebb-nagyobb változások, íme:

 

A SU-122-54 helyett begurult az Obj 263  Smile

A Chi-to helyet cserélt egy AMX 12-t-vel (sh-ra) és visszajött a T67 is a garázsba.

 

Komolyan nem viszi el senki?  Ne csináljátok már  Smile

Na? Valaki? Bakker egy unicum accot ajánlgatok itt egy rahedli prémium tankkal, négy darab CW képes tízessel és nem kell senkinek?  Big Grin

22-ért sem vinné el senki?  Big Grin

A közelgő Karácsonyra való tekintettel, két héten keresztül bárkinek odaadom húszezer jó magyar forintért az accountot. Most kell lecsapni rá  Big Grin

Érdekelne ez a kis garázs Smile
Szervusz!


Lehet, hogy engem is érdekelne, még egy picit gondolkodom és a 20 000 Ft nekem tetszene is. Smile
Sziasztok!

 

Nem akarom kiírni licitre a fiókot, de mivel ketten is potenciális vevők vagytok evidens, hogy megvan engedve az egymásra licitálás Smile

Azt szeretném kérdezni, hogy a csere hogy lenne megejtve személyes átvétellel vagy utalással?
Pesten belül megoldható a személyes átvétel, de az előreutalástól sem kell tartani.

Telefonon egyeztetjük az adatokat, utalsz, majd a pénz beérkezte után (amennyiben OTP-ről jön, még aznap megérkezik), felhívlak, megadok minden adatot (fiók, email, jelszavak), jelszót/telefonszámot cserélsz a fiókon, én kapom a sms-t, az abban lévő kódot megadom és ha minden igaz, ezzel végzünk is Smile

Rendben köszönöm azt hiszem még meg gondolom.
Szervusz!


Azt hiszem, hogy nekem személyes átvétellel lenne kényelmesebb úgy, hogy szerintem Káposztás Megyeren lenne a legkönnyebb megejteni a cserét és talán, (hogy minél gyorsabban túl legyünk rajta) már Hétfőn is elintézhetnénk.
Kérlek írj vissza minél előbb mert tettem más account-ra is ajánlatot
bocsi időközben vettem egy másikat úgy hogy nem kell