Üdvözöllek, Vendég
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.

Felhasználónév
  

Jelszó
  





Keresés

(Bővített keresés)

Legfrissebb üzenetek
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 263
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 158
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 380
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 553
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 534
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 184
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 558

 
  Christina Augleira szeretők és utálók!!!!
Szerző: Regi01 - 2004.01.17., 00:01 - Fórum: Vegyesfelvágott - Válaszok (3)

irjátok meg a véleményetek mit gondoltok Christina Augleiráról!!!!hmm????

Nyomtatás

  Pumbaa
Szerző: Dreher Antal - 2004.01.07., 01:22 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok - Válaszok (2)

Ki tud segítnei nekem? Keresem az Oroszlánkirály figuráival készült flippert. A játék neve: Pumbaa

Akinek megvan, kérem szóljon...

Nyomtatás

  World of Warcraft Hungary - új magyar weboldal
Szerző: dracoon - 2004.01.05., 16:55 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Nincsenek válaszok

Örömmel értesítek mindenkit, hogy elindult az első magyar nyelvű World of Warcraft rajongói oldal, amit a következő címen érhettek el:



[url="http://www.worldofwarcraft.hu"]http://www.worldofwarcraft.hu[/url]



Üdvözlettel,

dracoon

WoW Hungary

Nyomtatás

  NFSUG LAN
Szerző: erx - 2004.01.02., 02:23 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok - Válaszok (25)

Halló



Tudna valaki segíteni, hogy hogy kell elindítani az NFS UGt LAN-ban?



Előre is köszi

e

Nyomtatás

  SOCOM
Szerző: Zombie - 2004.01.01., 10:20 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (6)

S.O.S segítség kellene a SOCOM-ban való túljutáshoz.Jelenlegi pályán 2fomuftit kell becserkészni egy lerombolt sivatagi településen 20 perc alatt.

Nem csippelt a gépem.Mi a trükkje a pályának?Végszükség esetén átugornám ezt a pályát.Ha lenne valakinek leírása, végigjátszása a játékhoz nagyon megköszönném.

Nyomtatás

  Palmer Eldritch három stigmája
Szerző: chilly - 2003.12.28., 21:03 - Fórum: Vegyesfelvágott - Nincsenek válaszok

Nem tudom, közületek hányan rajonganak a science-fictionért, mindesetre azok számára, akik látták a Szárnyas fejvadászt, valószínűleg nem ismeretlen Philip K. Dick neve. Természetesen az utóbbi időben egy másik film, a Különvélemény révén is fölmerült a neve, ahogy anno az Emlékmás esetében is. Most azonban egy mésik könyvére szeretném felhívni a figyelmeteket, amely a Palmer Eldritch három stigmája címre hallgat.



[Kép: http://www.jatekok.hu/images/0312/palmer.jpg]



A könyv minden sci-fi rajongó számára érdekes írói megoldásokkal szolgáltathat, a szerző saját megjegyzései pedig csak tovább borzolhatják a könyv végefelé már amúgy is igencsak komoly dilemmák elé állított olvasó idegeit. Hogy mást ne mondjak, talán az egyik legijesztőbb regényt olvashatja az, aki belevág a történetbe, mely egy alternatív jövőképet, egy nem éppen rózsás utópiát rajzol az olvasó elé. A történet háromnegyedénél pedig már az olvasó sem fogja tudni megkülönböztetni a valósat a vélttől, így nem véletlen a könyv hátulján is olvasható idézet a Village Voice-ból:



Idézet:Dick könyveiben az olvasó soha nem érezheti magát biztonságban.



Izgalmas, olvasmányos, elgondolkodtató, és egyben ijesztő.

[url="http://www.agavekonyvek.hu/"]Agave Könyvek[/url], Ára: 1780 Ft

Nyomtatás

  Hidden and dangerus ll
Szerző: vomitar - 2003.12.24., 15:00 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (30)

Hali..!!



Ha valaki ismeri ezt a játékot, akkor segíthetne mert elakadtam.....

Azon a pályán ahol beöltözöm németnek egy kastélyban, és át kell adni a papírokat, hogy adom át?????



Mert engem mindig lelőnek.........!!!!!!! <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' />

Nyomtatás

  Horizons - Magyar kozosseg a Wind szerveren
Szerző: Charcoalgrin - 2003.12.22., 15:22 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (1)

Sziasztok!



Ez az uzenet azonak szol aki megvettek a Horizons nevu jatekot, vagy tervezik a megvetelet. Elindítottam a magyar fórumot, azért, hogy reményeink szerint már most a játék indulása környékén összefogjuk a magyar játékosokat, és tudjunk egymásnak segíteni. Szeretnénk, ha a kicsiny magyar játékos populáció nem lenne szétforgácsolva különbözö szervereken, hanem játszunk együtt, egy helyen. Szóval, gyertek a Wind shardra játszani, már most is vagyunk úgy 12-15-en. Főleg veterán Everquest játékosokból áll a jelenlegi magyar közösség, gyertek bátran, tudunk segíteni, teljesen kezdő online játékosoknak is. Alapítottunk egy guildet is, a könnyebb kommunikáció érdekében, jelenlegi neve Maffia . A guildbe minden magyar játékost szivesen beveszünk. Ha ideértek, küldjetek egy üzenetet ( /tell) Charcoalgrin-nek.



Magyar Horizons Forum: [url="http://horizons.ah.hu"]http://horizons.ah.hu[/url]

A fórumról: Folyamatosan kerülnek majd fel anyagok az egyes kategóriákban, ezen a fórumon, nem csak kapcsolatot tudunk tartani, hanem mindenféle hasznos leírást, segítséget, miegymást megtalálhattok majd.



A jatek hivatalos honlapja: [url="http://www.istaria.com"]http://www.istaria.com[/url]Magyarorszagon a jatek europai verzioja kaphato, es csak EU szerveren tudsz karaktert inditani. A Magyarok a Wind szerveren vannak

Nyomtatás

  Karácsonyi ökörségek
Szerző: chilly - 2003.12.19., 15:48 - Fórum: Mókás oldalak, mókás témák - Válaszok (7)

[url="http://www.millan.net/funp/100/deerz2.html"]Green Day Acoustic Xmas[/url]

Nyomtatás

  Duke Nukem Forever-megjelenés?
Szerző: chilly - 2003.12.18., 23:22 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (84)

Az alant látható linken olvasható, hogy a Take Two Interactive és a 3D Realms azt állítják, 2004 végére vagy 2005-re készen lesz a Duke Nukem Forever. Az igazi kérdés az, vajon hisz-e még nekik valaki!?



Arról akkor már ne is beszéljünk, hogy milyen engine-nel jelenhet majd meg, a talán már Windows Longhorn alá tervezett FPS... When it's done!



[url="http://www.homelanfed.com/index.php?id=19433"]HomeLanFed[/url]

Nyomtatás


Jelenlévő felhasználók
Jelenleg 212 felhasználó van itt. » 0 Tag | 207 Vendég
Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting