Üdvözöllek, Vendég
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.

Felhasználónév
  

Jelszó
  





Keresés

(Bővített keresés)

Legfrissebb üzenetek
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 263
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 158
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 380
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 553
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 534
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 184
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 558

 
  NFSU rekordok
Szerző: Bálna - 2004.02.23., 12:26 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok - Válaszok (89)

[COLOR=purple][COLOR=green][COLOR=orange][SIZE=7][FONT=Times][B] :ph34r: Hali! Nektek mik a legjobb idejeitek a drag pályákon? Szerintem én a minap egy elég jó időt értem el Miataval a 14th line constructionon 20.46!!! Van jobb időtök? Esetleg milyen oldalon lehet nemzetközi eredményeket találni? bye

Nyomtatás

  Gta Vice City
Szerző: DewRee - 2004.02.15., 16:29 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (164)

Hali!

Az lenne a bajom, hogy a mod felrakása után elindítom a játékot és mikor bejön: a kamera elkezd jobbra forogni Tommy körül. Nem értem, sehogy nem lehet megállítani. Kiléptem elindítottam a camera hack-et és akkor ha lenyomva tartom a Num4-est akkor nem forog körbe körbe. Valaki tudna segíteni?



riddle@freemail.hu

Nyomtatás

  chrome-hun
Szerző: ama - 2004.01.23., 21:53 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (7)

Az első pályán a siklóhajó leszállópályáján már a hölgy társaságában kijövök a liftből! Ő fedezékbe vonul, én pedig írtom az ellent!amikor beülök a gépágyúba, ki is lövöm a siklót is ahogy az meg van írva!De könyörgöm! Hogy kell KISZÁLLNI belőle, hogy mehessek a csajom után a liftbe?Segítsen valaki, lécci!

Nyomtatás

  Legyenek-e konzolos híreink?
Szerző: chilly - 2004.01.23., 00:15 - Fórum: Játékok.hu visszajelzések - Válaszok (3)

A kérdés csupán annyi, közöljünk-e a közeljövőben konzolos híreket, foglalkozzunk-e más témákkal is, mint a PC, vagy maradjunk a jól bejáratott platformnál?



A konzolos hírek esetén a következővel bővülne a repertoár: Xbox, PS2, esetenként GBA, meg egyéb konzolok - első lépésben főként képek a játékokból, aztán később esetleg beszerzünk emberkéket hírezésre is.



A kérdés azért aktuális, mert hamarosan egy teljesen új engine-re fogunk átállni, amely lehetővé teszi majd, hogy kategóriákba soroljuk a híreket, képeket.

Nyomtatás

  Juventus Hits 2004
Szerző: Regi01 - 2004.01.22., 09:12 - Fórum: Vegyesfelvágott - Válaszok (4)

tök király számok vannak rajta haalgatátok már???én nekem már megvan!!!!!sirály!!!ha még nem vetéttek meg akkor javaslom!!!!!!! <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wacko.gif' class='bbc_emoticon' alt=':wacko:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt='Big Grin' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif' class='bbc_emoticon' alt='Tongue' /> Tuti hogy tetszeni fog nektek is van rajta 24 szám!!!! <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' />

Nyomtatás

  Az állatok kinzása kínában!!!
Szerző: Regi01 - 2004.01.18., 13:09 - Fórum: Vegyesfelvágott - Válaszok (4)

<img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/mad.gif' class='bbc_emoticon' alt=':angry:' /> Hát már a címe is russzul hangzik nem??????de!!!! Kínában a kutyákat tizesével egy kis ketrecbe zárják és ott pusztulnak el néhányan mert egymás hegyén-hátán vannak!!!és ketesséval pedig kivégzik őket lelövik!!!még az újság is írta!!!A macskákat pedig megnyúzzák hát nem sajnálják őket azok a szemét KÍNAIAK????Na mindegy!!!!Én nagyon sajnálom szegény állatokat!!!!!!te hogy vagy ezzel???? <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' />

Nyomtatás

  Na ki szereti az akció játékokat???
Szerző: Regi01 - 2004.01.18., 00:09 - Fórum: Akciójátékok - Válaszok (2)

Na sziasztok!!!Kiszereti az akció játékokat???mert ha valaki tud az mondja meg a címét!!!mert kéne a z uncsitesómnak!!!!! :ph34r: <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' />

Nyomtatás

  Ki szereti a stratégiai játékokat??????
Szerző: Regi01 - 2004.01.17., 00:18 - Fórum: Stratégiai játékok - Válaszok (150)

én nem rajongok érte ti????

Nyomtatás

  Kimilyet szeret?
Szerző: Regi01 - 2004.01.17., 00:10 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok - Válaszok (4)

én minden játékot szeretek ti hogy v <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/blink.gif' class='bbc_emoticon' alt=':blink:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/rolleyes.gif' class='bbc_emoticon' alt='Rolleyes' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif' class='bbc_emoticon' alt='Tongue' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt='Big Grin' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/ohmy.gif' class='bbc_emoticon' alt=':o' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/huh.gif' class='bbc_emoticon' alt='Huh' /> agytok ezzel????

Nyomtatás

  Ki milyen kaland játékokat szeret???
Szerző: Regi01 - 2004.01.17., 00:06 - Fórum: Kalandjátékok, szerepjátékok - Válaszok (20)

[COLOR=red] Én minden féle kaland játőékot szeretek csak ne legyen túl durva!!!És milyet szerettek ti??? <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/huh.gif' class='bbc_emoticon' alt='Huh' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif' class='bbc_emoticon' alt='Wink' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif' class='bbc_emoticon' alt='Tongue' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif' class='bbc_emoticon' alt='Big Grin' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' /> <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/unsure.gif' class='bbc_emoticon' alt=':unsure:' />

Nyomtatás


Jelenlévő felhasználók
Jelenleg 210 felhasználó van itt. » 0 Tag | 205 Vendég
Applebot, Baidu, Bing, Google, Yandex


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting