| Üdvözöllek, Vendég |
Regisztrálnod kell, hogy üzenetet írhass a fórumba.
|
| Legfrissebb üzenetek |
Wot acount eladás
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: naversus
2026.06.18., 05:37
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 263
|
14 éves WOT ACC eladó. 20...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: kecskebeka
2026.06.04., 16:30
» Válaszok: 1
» Megtekintések: 850
|
FoE - 4 db Arvahall fiók ...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.28., 10:31
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 159
|
FoE Arvahall szerveren, n...
Fórum: Eladás és csere
Utolsó üzenet szerzője: Cyberdefense
2026.05.04., 08:06
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 235
|
Hearthstone account
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: sasori
2026.04.13., 19:27
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 402
|
Eladó goodgame acc
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Symphonia
2026.03.30., 11:08
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 380
|
Eladó FOE fiók
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: ldnzsofi
2026.02.10., 12:15
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 554
|
Warframe Account eladó
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: Pseudonym
2026.01.29., 11:54
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 534
|
World Of Tanks Account El...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: zoli978
2026.01.04., 18:51
» Válaszok: 1 238
» Megtekintések: 716 185
|
Forge of empires account ...
Fórum: Eladás és csere-bere
Utolsó üzenet szerzője: SzabPeter
2025.12.11., 04:34
» Válaszok: 0
» Megtekintések: 558
|
|
|
| NFSU rekordok |
|
Szerző: Bálna - 2004.02.23., 12:26 - Fórum: Szimulátor, sport és egyéb játékok
- Válaszok (89)
|
 |
[COLOR=purple][COLOR=green][COLOR=orange][SIZE=7][FONT=Times][B] :ph34r: Hali! Nektek mik a legjobb idejeitek a drag pályákon? Szerintem én a minap egy elég jó időt értem el Miataval a 14th line constructionon 20.46!!! Van jobb időtök? Esetleg milyen oldalon lehet nemzetközi eredményeket találni? bye
|
|
|
| Gta Vice City |
|
Szerző: DewRee - 2004.02.15., 16:29 - Fórum: Akciójátékok
- Válaszok (164)
|
 |
Hali!
Az lenne a bajom, hogy a mod felrakása után elindítom a játékot és mikor bejön: a kamera elkezd jobbra forogni Tommy körül. Nem értem, sehogy nem lehet megállítani. Kiléptem elindítottam a camera hack-et és akkor ha lenyomva tartom a Num4-est akkor nem forog körbe körbe. Valaki tudna segíteni?
riddle@freemail.hu
|
|
|
| chrome-hun |
|
Szerző: ama - 2004.01.23., 21:53 - Fórum: Akciójátékok
- Válaszok (7)
|
 |
Az első pályán a siklóhajó leszállópályáján már a hölgy társaságában kijövök a liftből! Ő fedezékbe vonul, én pedig írtom az ellent!amikor beülök a gépágyúba, ki is lövöm a siklót is ahogy az meg van írva!De könyörgöm! Hogy kell KISZÁLLNI belőle, hogy mehessek a csajom után a liftbe?Segítsen valaki, lécci!
|
|
|
| Legyenek-e konzolos híreink? |
|
Szerző: chilly - 2004.01.23., 00:15 - Fórum: Játékok.hu visszajelzések
- Válaszok (3)
|
 |
A kérdés csupán annyi, közöljünk-e a közeljövőben konzolos híreket, foglalkozzunk-e más témákkal is, mint a PC, vagy maradjunk a jól bejáratott platformnál?
A konzolos hírek esetén a következővel bővülne a repertoár: Xbox, PS2, esetenként GBA, meg egyéb konzolok - első lépésben főként képek a játékokból, aztán később esetleg beszerzünk emberkéket hírezésre is.
A kérdés azért aktuális, mert hamarosan egy teljesen új engine-re fogunk átállni, amely lehetővé teszi majd, hogy kategóriákba soroljuk a híreket, képeket.
|
|
|
| Na ki szereti az akció játékokat??? |
|
Szerző: Regi01 - 2004.01.18., 00:09 - Fórum: Akciójátékok
- Válaszok (2)
|
 |
Na sziasztok!!!Kiszereti az akció játékokat???mert ha valaki tud az mondja meg a címét!!!mert kéne a z uncsitesómnak!!!!! :ph34r: <img src='http://www.jatekok.hu/forum/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif' class='bbc_emoticon' alt='B)' />
|
|
|
| Jelenlévő felhasználók |
Jelenleg 320 felhasználó van itt. » 0 Tag | 316 Vendég Baidu, Bing, Google, Yandex
|
|