A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maddy
#1
Karakter neve: Maddy

Karakter szintje: 60

Karakter kasztja: Shaman

ÉletkorSad18+ előnyben) 18

Talent: 0/10/41

Guild haladása érdekében megváltoztatnád e talentelésed: igen

Kulcsok Mc/Onyxia/Bwl/Naxxramas: MC/ ony folyamatban/ BWL is/ Naxx az még messze...

HLI Tapasztalat: MC/ZG

FelszerelésSadallakhazam profile)

Fire res: 35 /totemmel több)

Nature res: 11

Szakmák,különleges receptek: alchemy/herbalism

Előző guildek: The Solaris

Akik ismernek és akár kezeskedhetnek érted a klánból: Undeadfénye

Mennyit tudsz online lenni főleg 19:00-24:00ig(nap/hét): (aki kb 22 óra fele lelép annak a felvételét valószínüleg el fogjuk utasítani) 19től éjfélig simán mehet

Miért szeretnél hozzánk csatlakozni: Megtetszett a guild, és támogatom teljes erőmmel a HIGH END GAME-tSmile)

A karaktered saját/vásárolt karater: saját (made by Maddy)

Egyéb info amit szeretnél velünk megosztani: Csapatjátékos vagyok, szeretem a jó társaságot. a szombat este kivételével szinte mindig részt tudok venni a raideken.
#2
Köszi a jelentkezésed, még egy allakhazam profilt szúrj majd hozzá pls, meg szerezd meg az Ony és BWL kulcsot és már meg is kezdheted a próbaidőd nálunk egy kis ingame beszélgetés után.
#3
A kulcsokat nem bírom kb másfél hónapja megszerezni, soha nem jön össze egy épkézláb csapat LBRSreSad((

Szóval akkor így tárgytalan a jelentkezés.

azért thx
#4
[quote name='Xolar' post='5081' date='2006. 11. 17. / 13:24']A kulcsokat nem bírom kb másfél hónapja megszerezni, soha nem jön össze egy épkézláb csapat LBRSreSad((

Szóval akkor így tárgytalan a jelentkezés.

azért thx[/quote]



Leveled érkezett.
#5
aki egy kulcsot nem tudöszeszedni mit akar az aktuális instában? a rugomnak 60 elött megvolt mc ony és bwl kulcsa és 1 héten belül meg lesz a naxis ennyi nem nagy szám és min ez randommal az nem kifogás hogy nem tudtál csapatot szedni aki akar az tud
#6
Jelentkezésed még aktuális? Össze tudod szedni a kulcsokat?
#7
A karakterem töröltem, ebből kifolyólag jelentkezésem már nem aktuális.
#8
akkor már ez a téma sem az zárom a topicot


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting