A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xavanathras Lvl 70 Shadow Pap
#1
Üdv mindenkinek!

Szeretnék jelentkezni a klánotokba, láttam kell egy pap abban a témában, ahol fel van tüntetve hogy milyen kaszt kell.

Nos akkor kezdeném a lényeggel.

Karakter neve: Xavanathras

Karakter szintje:70

Karakter kasztjaTongueriest

Életkor:19

Talent:0/0/61 (shadow)

Guild haladása érdekében megváltoztatnád e talentelésed: dpsezni szeretek, term kicsi változtatás belefér

Kulcsok: Kara kulcs, arcatraz kulcs, hc tempest keep, shadow lab, shattered halls, hc coilfang, hc achinodum(v mi az isten xD) mc kulcs

HLI Tapasztalat:biztos van, csak nemtudom mit takar az a HLI xD

Felszerelés:730 shadow dmg, azt még szándékomban áll feljebb vinni

Fire res: 0

Nature res: 0

Szakmák, különleges receptek, Aldor vagy Scryer beállítottság: Aldor, spelltrike pants és hiler fejes

Előző guildek: Order of Chaos(low lvlként), Ethernum(low lvlként), Dark asylum(itt értem el a lvl 70et), majd egyesültünk a Betrayeddel ahol kicsi kara raid ment, de most kezd leálni ugylátszik.

Akik ismernek és akár kezeskedhetnek érted a klánból: Ha vlkinek mond ez a név vlmit h Zotrex, mondta h volt nálatok, nos őt ismerem.

Mennyit tudsz online lenni főleg 19:00-24:00ig(nap/hét): Hétközbe kb éjfél max 1, hétvége ennél tovább

Miért szeretnél hozzánk csatlakozni: Azért mert ti jófejek vagytok és sok jót hallotam rolatok, meg Zotrex is dicsért titeketTongue

A karaktered saját/vásárolt karater:Naná hogy saját

Egyéb info amit szeretnél velünk megosztani: KTM et használok, Ts vagy ventri mind1

Nos asszem ennyi.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting