A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wow Account Eladó
#1
WoW accot szeretnék eladni, alapjátékkal plussz Bc-vel éppenséggel nem aktív az acc fel kell majd tölteni , az accon található egy 70es human mage 6-7 epiccel 880 spelldmg-vel (frost) amúy talentezése arcane/frost volt de gondolom az törlődött az új patchel. (leginkább karazhanból) kp-ban van nála 400vmennyi g plussz még vagy 1000gnyi cuc a táskájában leginkáb primal meg moteokbólk. Az accon található még pár kisebb kari de egyik se komoly... Hát asszem ennyi ha érdekel írj amúgy szolnoki vok és csak személyes szeretném intézni, kp-ban szeretném megkapni érte a pénzt és ilyenek



/ui: elfelejtettem a mage a lightning's blade-n van. mielőtt abbahagtam vna a játékot, kb a 4-5. lgjobb, de a legkedvesebb jó légkörű vicces klánban vtam. A neve meg Pyroka és csaj a kari jah és a repuk Hát Honor holddal exalted. meg is van neki onnan az epic kard, ja télleg van flying mountja, és sha'tarral revered, és van még párezer az exaltedből.. kb kicsit kevessbb mint a fele ha jól emléxem, nah a lényeg h mindennel revered kivéve az aldort emg a cenarion expedition-z mert azokkal csak honred. nah asszem most már télleg elmondtam róla mindent amit kell de ha nme akkor csak kérdezzetek. Ya emg a professionok, alchemy /herbalism 375/375 tud egy csomó potit csinlni meg elixírtelixír masteris tud vagy 4 flasket a flasket csinálni és sok más hasznos dolgot és transmuteolni is jópárat, kb ennyi most már télleg várom az érdeklődőket.



emailcímem: qkac5@hotmail.com
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting