Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2016.04.
Értékelés:
0
Nekem aztán teljesen mind1 mit töltöttél le meg mióta használod vagy sem. Tényeket írtam le ami szerint kértem ha atveszem tőled az accountot akkor bizonyítsd vásárlási tranzakcióval illetve hol és mikor reggelted az accountot. Ezeket kéri a support ha vissza akarod állítani a lopott esetleg feltört fiókot. Erre te azt írtad idézem "felejtős". Vettel már fiókot mindig ezen bukik el a dolog. Hogy ezeket az adatokat nem tudod vagy nem akarod át adni az már részlet kérdés a tényen nem változtat. Ezek nélkül te szépen fogod és egy hét múlva supporton keresztül vissza lopod a fiókot én meg ráb@sztam,vagy mai át veszi.
Üzenetek: 5
Témák: 0
Csatlakozott: 2016.04.
Értékelés:
0
Ezért is írtam le. Nem állítottam hogy neked az átb@szás a célod de másnak nem kívánom hogy úgy járjon mint én. Ez negatív tapasztalat de ezt neked le is írtam privát üzenetben.
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2025.02.
Értékelés:
0
2025.02.09., 00:17
(Üzenet szerkesztésének időpontja: 2025.02.09., 17:08. Szerkesztette: vazulka.)
Sziasztok!
eladó az accountom.
csak normális komoly érdeklődőknek.
23 darab 10-es tank van és 39 darab PRÉM tank.
26000 csata
email: norbispam10 kukac gmail com
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2025.04.
Értékelés:
0
2025.04.18., 17:02
Sziasztok!
Eladó WoT/WoWP account.
A képeken nagyjából látszik minden lényeges, a többi ágon minimális fejlesztések vannak.
Az ár megbeszélés kérdése.
meinliebeauto@gmail.com

[attachment=2845][attachment=2846]
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2025.07.
Értékelés:
0
Eladó Acc.
Van még 120 nap prémium, 10872 kötvény, 4162 arany, 1 941 982 ezüst, 9447 free xp és 1 323 025 beváltható free XP-re.
A maximalista Battle Pass fejezet 23-as szinten, megnövelt jutalom aktiválva.
Amin van 3D skin: E100, Obj 277, 705A (csak 1es szint), Sheridan, 60TP, Blyska, STRV 103
Van még 3D skin az E50M-re, Type 71-re, Badger-re, Obj 140-re és az E4-re, de a tankok nincsenek meg.
Mi van bent:
Tier X:
Elérhető: E100, Maus, T62-A, IS4, IS7, Obj 277, 705A, Obj 268, Obj 268 V4, Sheridan, M60, T57 heavy, Foch B, Foch 155, FV 183, 113, WZ 111 5A, 60TP, Blyskawica, Kranvagn, Strv 103B, Prog 65, Rinoceronte, Minotauro.
Megvehető: GWE100, JPzE100, Grille, Pzkpfw VII, Obj 140, T100 lt, Conq GC, Udes 15/16
Tier IX:
Elérhető: Type 68
Tier VIII: Jelenleg nincs a garázsban fejleszthető fejleszthető tier8, ahogy a többi sincs lefelé. Mindig 1 tankot húztam.
Prémium tankok:
Tier IX: E77, Char Murat, Medved, Pancernik, Udes 3 alt 3
Jutalom tankok: T55A, Obj 277 II, AE Phase I, GSOR the Tank
Tier VIII: Scorpion, K-2, Crysler GF, FV 4202, Caernarvon AX, Strv S1
Visszavehető: T34B, STRV 81, 703 II, AMX 30, M41 90 GF, Chieftan/T95, T-34-3, Defender
Tier VII jutalom tankok: T28 HTC, Super Hellcat
Tier VI: Dicker Max, T34-85M, Bretagne Panzer, Char, STRV m/42-57
Visszavehető: TOG II, Fury, PZ. IV S,
Jutalom tankok: VK 28.01 105,
Visszavehető: Super Chaffe,
Tier V: Chaffe Camouflaged, Chaffe No. 594, ARMT, M10 RBFM,
Visszavehető: LeFH18B2, PZ III K, Valiant, KV 220-2, Turan II PT
Jutalom tankok: PZ IV aus F2, KV1-SA, Stug IV
A maradékok pedig: Luchs II, BT-7 Arty, T-29, A7E3, M3G FT, AMR P103, Type 97 Te-Ke, TKS 20mm, FCM 2C, T3E2 med, MKA, Toldi III, T-116, AMR 35, Sexton I, L-60, T-45
E-amil is jár hozzá természetesen. Ár megbeszélés tárgya, de ahogy néztem más oldalakon/fórumokon, olyan 70-80.000ft körül lehet. (Ennél azért jóval több lett beleölve)
Üzenetek: 2
Témák: 0
Csatlakozott: 2020.01.
Értékelés:
0
Sziasztok.!
Eladó wot Acc.
48ezer csata, 1820wn8
53db tízes/jutalom tank, ebből 12 különleges mit pl. Gryphon, obj260, kpz07, Lion, Dbv152..stb..
134prémium tank ebből, 60db 8-9-es..!!!! Mint pl bz176, xm57, obj952, obj252u defender..stb szinte minden megvan.
153 prémium nap, 200ezer szabad és 20millió kredit.
Ár megbeszélés szerint.
Ha valakit érdekel írjon.: rinbanbo@gmail.com
Üzenetek: 8
Témák: 1
Csatlakozott: 2013.04.
Értékelés:
0
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2025.11.
Értékelés:
0
Üdv!
Eladóvá vált a WoT account-om mely új munkám miatt teljesen értelmetlenül és kihasználatlanul létezik.
13500 csata ,wr 53,4%,7350 PR,1740 WN8
Jelenleg 1650 kötvény,835 arany,65,5 millió kredit,87500 free xp, KB 80 Prémium nap!! ,rengeteg fogyócikk,sok felszerelés,több száz személyes tartalék,elég jó legénységek gazdagítják.
Prém tankok:
T10: M60
T9 :AE Phase 1
T8 :Hwk 30, Caernarvon AX, Skoda T27 ,M48A2 Raumpanzer, E75TS, T-54 First Proto, TL-1LPC, T34B, Skoda T56,Amx CDA 105, WZ120-1GFT, Lansec C, Panzer 58 Mutz, LT-432, Obj 703II, M-IV-Y, Elc Even 90, 50TP Prot.
T7 : Panther M10, T26E3, IS-2, Super Hellcat
T6 :Vk28.01-105, Rudi,Bretagne Panther, Type 64, Strv m/42-57, T-50-2, Cromwell B, T78, Pudel
T5 :Turan III,Pz 4 Hydro, M4-85, M4 Impro, 105 Lefh18 B2 arty, Matilda BP, Pz. III Ausf. K, KV-1 Shielded, M10 RPFM, Valiant
+ 19 kisebb prémium tank
Jelenleg a garázsban a kifejleszthető gépek közül:IS-4 , M48A5 Patton , TVP50/51 , T-30 , ST-I , Skoda T-50 , Wtpz 4 , M46 Patton,Conway, valamint sok 8-as , 7-es , 6-os,melyeket nem sorolok,hiszen ezeket viszonylag egyszerű kifejleszteni vagy megszerezni.
Az account-on telefonszám nincs regisztrálva. Megtekintés-átadás megvalósítható szinte bárhol,akár egy előre egyeztetett helyszínen. ( Laptop-mobilnet)
Ára 40000 Ft.
Érdeklődni : koloradoszlin@gmail.com
Köszönöm,hogy vetted a fáradtságot és elolvastad.
.
Üzenetek: 1
Témák: 0
Csatlakozott: 2026.01.
Értékelés:
0
2026.01.04., 18:51
(Üzenet szerkesztésének időpontja: 2026.01.13., 13:00. Szerkesztette: zoli978.)
Sziasztok eladó WOT accountom a fiók 10 éve regisztráltam be. Régóta porosodik nem igen játszom így gondoltam megválnék tőle.
Fiók neve: Frankomester
86 tank van a garázsban abból 30db Tier X-es.
3 nap prémium is van jelenleg még a fiókón.
Társul hozzá egy World of Warships fiók is ott tier8-as hajó a legnagyobb
Fiók kép
Teljes lista
Tier X:
Leopard 1, Grille 15, Obj. 705A, IS-7, ST-II, IS-4, Obj. 430U, Obj. 268/4, T110E5, T110E3, T110E4, AMX M4 54, AMX 50 B, S. Conqueror, Centurion AX, FV4005, FV215b 183, Badger, Conqueror GC, 113 BO, 121 B, STB-1, Vz. 55, TVP T 50/51, 60TP, Kranvagn, UDES 15/16, Minotauro, Maus, E 50 M.
Tier IX:
T-10, Obj. 704, AE Phase I, M53/M55, Char Futur 4, Fantome, Kunze Panzer, Patton tank
Tier VIII:
Panther II, Skorpion G, Guard, T-54 mod. 1, SU-130PM, T26E5 P, Iron Arnie, AMBT, AMX CDC, ELC EVEN 90, Lynx 6x6, AMX Cda 105, BZ-176, Škoda T 56, Strv S1, Mars, Vipera
Tier VII:
Panther, T29, BP II
Árban 90 ezerre gondoltam, ha valakit érdekel a következő email címen megtalál:
levaizoltan1996@gmail.com
|