A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Segítség! Keresek Egy Játékot!
#1
Helló!



Mint látjátok, egy játékot keresek.

Sajnos nem segít a google, mivel nem tudom a címét.

Régen játszottam vele gyerekként, de nagyon-nagyon szeretnék ismét vele játszani, de fogalmam sincs mi a címe..

Amire emlékszek belőle, hogy nintendo-s játé volt alapból és emulátorral játszottam pc-n. alapban egy sráccal kellet menni, mászkálni, aztán egy kislány, meg egy robot is csatlakozott a csapatomba és különféle térképeken kellet mászkálni időben is, és térben is, mászkálós, kardozós, lövöldözős játék volt.

Most ugrott be, valami Chrono lehetet a nevében :$

De nem nagyon tudok mást mondani róla olyan rég volt, akkor még angolul sem tudtam...



Kérlek ha valaki rájött ilyen halovány infókból hogy mi lehet, jelezze!

Köszönöm!
Válaszol
#2
Gondolom hogy a Chrono lehet az xd
Válaszol
#3
[quote name='spike88' timestamp='1286649122' post='16773']

Helló!



Mint látjátok, egy játékot keresek.

Sajnos nem segít a google, mivel nem tudom a címét.

Régen játszottam vele gyerekként, de nagyon-nagyon szeretnék ismét vele játszani, de fogalmam sincs mi a címe..

Amire emlékszek belőle, hogy nintendo-s játé volt alapból és emulátorral játszottam pc-n. alapban egy sráccal kellet menni, mászkálni, aztán egy kislány, meg egy robot is csatlakozott a csapatomba és különféle térképeken kellet mászkálni időben is, és térben is, mászkálós, kardozós, lövöldözős játék volt.

Most ugrott be, valami Chrono lehetet a nevében :$

De nem nagyon tudok mást mondani róla olyan rég volt, akkor még angolul sem tudtam...



Kérlek ha valaki rájött ilyen halovány infókból hogy mi lehet, jelezze!

Köszönöm!

[/quote]



[url="http://www.google.hu/images?um=1&hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&biw=1280&bih=608&tbm=isch&sa=1&q=chrono+nintendo+trigger&aq=f&aqi=&aql=&oq="]Chrono Trigger?[/url]
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting