A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patchelési probléma
#1
Sziasztok! 

 

A legújabb patch óta nem működik a játékom : mikor elindítom ,normálisan elkezd telepíteni :ellenőrzés, letöltés stb. majd szinte mindig akkor amikor már csak 10 perc van hátra (450 Mb- 400 Mb-nál) hirtelen fokozatosan zuhanni kezd az egyébként 1Mb/s letöltésem és végül megáll 0-nál. Ebben a tempóban 140 óra alatt akarja csak letölteni ,gondoltam várok hátha visszajön a netem ereje de ,sose sőt egy idő után már nem 140 órát ír ki hanem ilyen "-12:-8 perc van hátra" vagy hasonló baromságokat . Sokszor megpróbáltam ,sikertelenül .Ezután végső mencsvárként letöröltem és újratelepítettem ->semmi változás. Egy haverom ajánlgatott valamilyen mappának a törlését akkor el se indult

(jó tipp volt Big Grin ) de mikor visszaállítottam sem változott semmi. És mikor bezárom az ablakot valamilyen hibajelentő ablak ugrik fel .Segítségeteket kérem hogy le sikerüljön töltenem !  

                                                                                                    Előre is Köszönöm!

 

U.i.: Pár barátom is találkozott ezzel de egyikük sima újra próbálkozással megoldotta, a másik haverom hasonló pontnál találkozik ugyan ilyen hibával

Válaszol
#2
próbáld meg rendszergazdai jogosultságokkal futtatni. (jobb kattintás az ikonra, majd a menüből válaszd a Futtatás rendszergazdaként lehetőséget)

 

Idézet:Sziasztok! 

 

A legújabb patch óta nem működik a játékom : mikor elindítom ,normálisan elkezd telepíteni :ellenőrzés, letöltés stb. majd szinte mindig akkor amikor már csak 10 perc van hátra (450 Mb- 400 Mb-nál) hirtelen fokozatosan zuhanni kezd az egyébként 1Mb/s letöltésem és végül megáll 0-nál. Ebben a tempóban 140 óra alatt akarja csak letölteni ,gondoltam várok hátha visszajön a netem ereje de ,sose sőt egy idő után már nem 140 órát ír ki hanem ilyen "-12:-8 perc van hátra" vagy hasonló baromságokat . Sokszor megpróbáltam ,sikertelenül .Ezután végső mencsvárként letöröltem és újratelepítettem ->semmi változás. Egy haverom ajánlgatott valamilyen mappának a törlését akkor el se indult

(jó tipp volt Big Grin ) de mikor visszaállítottam sem változott semmi. És mikor bezárom az ablakot valamilyen hibajelentő ablak ugrik fel .Segítségeteket kérem hogy le sikerüljön töltenem !  

                                                                                                    Előre is Köszönöm!

 

U.i.: Pár barátom is találkozott ezzel de egyikük sima újra próbálkozással megoldotta, a másik haverom hasonló pontnál találkozik ugyan ilyen hibával
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#3
Köszönöm! Most meg azt csinálta ,hogy  10-20 Mb mondta fel a szolgálatot.   -.-

Válaszol
#4
Nem, most sikerült! De még hátra van egy része (2/2) a letöltésnek ,remélem az is lejön. Nagyon szépen köszönöm!

Válaszol
#5
szaisztok! a legújabb patch-nél megáll 32%-on és nem hajlandó tovább tölteni. Azt írja ki, hogy ismeretlen hiba miatt megállt a letöltés. próbáltam újraindítani és a gépet is meg rendszergazdaként is elindítani de semmi :/

tudnátok segíteni? Smile

Válaszol
#6
Sziasztok nekem is ez a problémám, hogy 32%-nál megáll és kiírja, hogy frissítés hiba..... .

Már mindent próbáltam javítani, újra indítani, futtatás rendszergazdaként de semmi. Sad

Kérlek segítsetek mert már nincs ötletem. Köszi.

Válaszol
#7
Sziasztok! itt is valami zür van.. 3 napja mindíg amikor elindítom a lolt a patch-el valami gond van.. én semmit nem változtattam meg tehát elv nem az én hibám... a gond az h van 900 mb amit le kéne töltenie.. viszont 10 kb/s-el tölt az elején de 1 perc alatt 0-ra megy le... és nem megy soha vissza.. próbáltam rendszergazdaként is müködtetni de semmi.. már azóta újratelepítettem a játékot és mindent próbáltam.. help plz! Big Grin

Válaszol
#8
Fostalicska szart csináltak a kibaszott játékból!!!!! Lehet törölni nyugtan a hozzászólásomat de akkor is szánalmas amit a játékkal műveltek!!!!! 30KBps-el szedi azt a kibaszott patchet Mi a faszom ez? 3 órája ennél a kibaszott gépnél ülök (és még csak 33%-on van) és várok, hogy játszhassak egy kibaszott fél órát munka után...  Amióta a Magyarok belenyulkálnak azóta elvan baszva az egész játék...

Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting