A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagyon Magas Ping
#1
Üdv kedves fórumozók!

Mostanában felmerült nálam egy olyan probléma, hogy valamiért a pingem 80-200 között mozog.

Engem ez a dolog váratlanul érintett ugyanis az eddigi pingem kb. 30-40 között volt és hát, hogy őszinte legyek ezzel a magas pingel kevésbé élvezhető a játék. Már próbáltam megoldást találni de eddig sikertelenül. Elméletileg a játék hibája. Ennyire jutottam ez ügyben de valami megoldás csak van. Ezért nagyon szépen meg kérlek titeket, hogy ha valaki tud rá valami megoldást akkor jelezze. Köszönöm szépen! 

 

Windows 8 64 bit valamint 30 mbps sebességű internet kapcsolat.

Válaszol
#2
Szia Anivia!

 

Ha a játék hibája lenne, biztos lehetsz benne, hogy a többi idéző már jelentette volna, és ha ez hosszabb ideig fennálló probléma, akkor már tüntetéseket is szerveztek volna. Smile

 

Első lépésként én azt javasolnám neked, hogy derítsük ki a hiba okát.

 

Elsődlegesen azt kellene ellenőrizni, hogy a netkapcsolatoddal van-e a gond, vagy a számítógéped lassul be. Illetve a netkapcsolatod esetén is lehet gond a belföldi és a külföldi eléréssel is. Ennek kiderítése szerencsére nem nagy ördöngösség.

 

A belföldi kapcsolatot ide kattintva tesztelheted.

A külföldi kapcsolatot ide kattintva tesztelheted. (itt érdemes egy másik ország kiszolgálóját kiválasztanod, ehhez a térképen kattints egy országon kívüli fehér pöttyre)

 

Ha ezeken a teszteken valahol magas a pinged, akkor ott kell keresni a problémát. Ha a tesztek mindegyikén jó a pinged, írj vissza, és leírom a további lépéseket.

 

Üdv,

Chilly

 

Idézet:Üdv kedves fórumozók!

Mostanában felmerült nálam egy olyan probléma, hogy valamiért a pingem 80-200 között mozog.

Engem ez a dolog váratlanul érintett ugyanis az eddigi pingem kb. 30-40 között volt és hát, hogy őszinte legyek ezzel a magas pingel kevésbé élvezhető a játék. Már próbáltam megoldást találni de eddig sikertelenül. Elméletileg a játék hibája. Ennyire jutottam ez ügyben de valami megoldás csak van. Ezért nagyon szépen meg kérlek titeket, hogy ha valaki tud rá valami megoldást akkor jelezze. Köszönöm szépen! 

 

Windows 8 64 bit valamint 30 mbps sebességű internet kapcsolat.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#3
Üdv . Nekem is ugyan az a problémám mint neked.. olyan mintha szerver lag lenne.. a pingem jó speed testen , de játék közben mégis ugrál , sőt van olyan , mikor nem is mutatja hogy nagy lenne a pingem még is olyan , mintha 500-as pingel játszanék . 

Válaszol
#4
Idézet:Üdv . Nekem is ugyan az a problémám mint neked.. olyan mintha szerver lag lenne.. a pingem jó speed testen , de játék közben mégis ugrál , sőt van olyan , mikor nem is mutatja hogy nagy lenne a pingem még is olyan , mintha 500-as pingel játszanék . 
 

milyen rendszert használsz, milyen netkapcsolattal + kábeles vagy wi-fi kapcsolatot veszel igénybe?
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#5
Üdv nekem is hasonló problémám van a pingem minden mérésnél 10-40 között van, játék közben (wot) elviselhetetlenül felugrik 200 ra is. nincs letöltés ,nem fut semmi a háttérben. 3 gh proci 2.5 gb ram 8600gts vga,win xp oprendszer. kb fél éve ez a problémám  előtte ment zökkenőmentesen! ha valaki tud segiteni megköszönném
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting