A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miért banoltak?
#1
Már egy hónapja folyamatosan banolnak, és nem tudom hogy miért. Nagyon szeretem  a játékot, de nem tudok így játszani. Nincs valamilyen ban törlő program erre? Vagy miért nem oldják fel a bant?

 

Válaszol
#2
szia!

 

a kitiltást általában azért kapod, mert nem a szabályoknak megfelelően játszottál, vagy mert valami olyan cselekedetet végeztél, ami a szabályzatba ütközik (pl. csalni próbáltál).

 

a kitiltáskor kapsz egy e-mail üzenetet arról, hogy mi volt az oka a kitiltásnak, ebben mi szerepel?

 

az esetek 99,9%-ában jogos a kitiltás, a maradék 0,1%-ban lehet reklamálni egy hibajegyen keresztül.

 

a kitiltást nem lehet feloldani, és annak feloldását sem lehet kérvényezni. meg kell várni, amíg lejár az ideje.

 

üdv,

Chilly

Idézet:Már egy hónapja folyamatosan banolnak, és nem tudom hogy miért. Nagyon szeretem  a játékot, de nem tudok így játszani. Nincs valamilyen ban törlő program erre? Vagy miért nem oldják fel a bant?

 
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#3
Heló! Az én felhasználói fiókomat több mint 1 éve letiltották, mert elvileg nem a szabályoknak megfelelően viselkedtem(flame).

/Soha nem flameltem ok nélkül, csak jogosan, ha valaki afkolt vagy direkt trollkodott vagy egyszerűen arrogánsan viselkedett!! /

200 évre tiltottak ki, ami szerintem nagyon igazságtalan, holott más bűntetlenül tönkreteheti az emberek játékát, szórakozását....

Tényleg nagyobb bűn a flame (ami, ha  valakinek nem tetszik, ignorálhatja... jó, jó szabályellenes), mint az, hogy valaki bejön egy játékba meghal egyszer, aztán duzzogva lelép? Az nem nagy bűn, hogyha valaki nem mehet arra a lane-re vagy nem mehet azzal a hőssel amivel szeretne, és elcseszi 4 másik ember játékát? Az nem nagy bűn, hogy valaki olyan arrogáns, bunkó módjára viselkedik, hogy nem hogy az ellenfeleinek, hanem még a csapattársainak is vérlázító? Hiába jelentjük a Tribunal-nak, sokszor futunk össze ugyanezekkel a játékosokkal.Nekik nem jár a 200 év???? Hol itt az igazság??? Szeretném ha ennek fényében, mérlegelve az igazságtalan döntést, tudnátok nekem segíteni... Nagyon köszönöm mindenki válaszát, aki normális, kúltúrált választ tud adni! Előre is Köszi!!!

Válaszol
#4
Idézet:Heló! Az én felhasználói fiókomat több mint 1 éve letiltották, mert elvileg nem a szabályoknak megfelelően viselkedtem(flame).

/Soha nem flameltem ok nélkül, csak jogosan, ha valaki afkolt vagy direkt trollkodott vagy egyszerűen arrogánsan viselkedett!! /

200 évre tiltottak ki, ami szerintem nagyon igazságtalan, holott más bűntetlenül tönkreteheti az emberek játékát, szórakozását....

Tényleg nagyobb bűn a flame (ami, ha  valakinek nem tetszik, ignorálhatja... jó, jó szabályellenes), mint az, hogy valaki bejön egy játékba meghal egyszer, aztán duzzogva lelép? Az nem nagy bűn, hogyha valaki nem mehet arra a lane-re vagy nem mehet azzal a hőssel amivel szeretne, és elcseszi 4 másik ember játékát? Az nem nagy bűn, hogy valaki olyan arrogáns, bunkó módjára viselkedik, hogy nem hogy az ellenfeleinek, hanem még a csapattársainak is vérlázító? Hiába jelentjük a Tribunal-nak, sokszor futunk össze ugyanezekkel a játékosokkal.Nekik nem jár a 200 év???? Hol itt az igazság??? Szeretném ha ennek fényében, mérlegelve az igazságtalan döntést, tudnátok nekem segíteni... Nagyon köszönöm mindenki válaszát, aki normális, kúltúrált választ tud adni! Előre is Köszi!!!
 

szia!

 

igazából itt arról van szó, hogy a szabályokat be kell tartani. aztán, hogy milyen büntetést kapsz, ha nem tartod be ezeket, az már egy másik kérdés.

 

ha flame-eltél, akkor valószínűleg először figyelmeztettek, és miután nem hagytad abba, utána kaptál szigorúbb büntetést. egyszerűen el kell fogadnod, hogy ezzel megszegted a szabályzatot, és vállaltad a retorziókat.

 

nem érdemes magadat más játékosokkal összehasonlítanod, mert annak semmi értelme, mindenki egyedi elbírálásban részesül attól függően, mennyire súlyos az általa elkövetett kihágás.

 

azt viszont vedd figyelembe, hogy ilyen helyzetben nem a flame-eléssel, hanem a másik játékos jelentésével érheted el azt, hogy javuljon az általános játékélmény. és azt is vedd figyelembe, hogy ha neked már rossz a megítélésed a szabályok sosozatos megszegése miatt, akkor a mások jelentésekor is kisebb súlya lesz a szavadnak.

 

üdv,

Chilly
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting