A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOLMO Tagtoborzás
#1
Így tudsz jelentkezni : 

Játékbeli név: 

Kor: 

Mióta játszol? 

Milyen divízióban vagy jelenleg? 

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc)

Miért szeretnél csatlakozni? 


Miért téged válasszunk? 

Elérhetőség: (email/skype)

#2
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Játékbeli név: yaztrom

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Kor: 14(még csak sajnos :S)

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Mióta játszol? ˙season 1-ben kezdtem az első karakterem

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen divízióban vagy jelenleg? Diamond 5

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? adc

Miért szeretnél csatlakozni? Régóta várok egy olyan csapatra ami komolyan veszi azt amit csinál és a legnagyobb vágyam hogy egy normális csapattal járhassunk versenyekre


<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Miért téged válasszunk? Nagyon elszánnt vagyok kb minden nap aktív és heti 40+ meccs

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Elérhetőség: email:yaztro02@gmail.com

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">fb:Helács Márk

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">skype:helacs.mark

#3
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Játékbeli név: Womath55

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Kor: 20

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Mióta játszol? 2013. januárja óta, de az első látogatásom a LoL világában valamikor 2010 augusztusa környékén volt.

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen divízióban vagy jelenleg? Gold I

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Csak a support! 
Miért szeretnél csatlakozni? Mert amilyen irányba halad az esport, reális lehetőséget nyújt, hogy az ember megéljen belőle, vagy legalább plusz pénzt keressen az egyetem mellett. Ezen kívül pedig azért, mert szeretnék egy folyamatosan egy összetartó, állandó csapatban játszani, akikkel együtt sikereket érhetünk el. 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Miért téged válasszunk? Nem vagyok tökéletes, egyikünk sem az. Sokat kell még gyakorolnom, ahogy azt hiszem, mindenkinek, még a legjobbaknak is. Ez az egyik ok, amiért jó választás lennék: soha nem szídom a csapattársaimat azért, ha esetleg valamit rosszul csinálnak, viszont megpróbálom felhívni a figyelmét, hogy szerintem miként változtathat azon. Azt hiszem, egy csapatnál nagyon fontos, hogy a tagok normális stílusban meg tudják beszélni egymás hibáit, mert ha mindneki azt hiszi, hogy "én vagyok Faker, mindenki más noob", akkor soha sehova nem jutunk. 

Emellett amióta játszok, a támogató pozíció a kedvencem, élvezem ott a játékot, és úgy hiszem elég sok karakterrel és stílusban vagyok képes játszani. Csak néhány karakter, akiket szívesen és magabiztosan választok: Janna, Sona, Nami, Leona. Természetesen elő tudok venni más karaktereket is, mint Morgana, Zyra, Braum, Fiddlesticks, Thresh, Blitzcrank, Karma. Thresh sokáig nem tetszett, túl lassúnak éreztem, de Hylissang meghozta a kedvet hozzá. Vele még nagyon sokat kell gyakorolnom, de ha egy állandó csapatban játszhatnék, minden erőmmel azon lennék, hogy minél jobb legyek vele, mert jelenleg ő az a support karakter, amivel mindenkinek tudnia kell játszani. (Bár Janna a plusz movement speed miatt nagyon meg tudja keseríteni az életét, könnyedén ki lehet kerülni a hookokat.) 

Amiért még jó választás lennék, mert egyetemista vagyok, így bőven akad időm a játékra, vagy ha mégsem, akkor is. :-D 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Elérhetőség:

E-mail: 
womath@freemail.hu
Skype: Womath-ként, vagy a nevemen: Várfalvi Tamás

 

#4
Játékbeli név: Mercenarypros

Kor: 20

Mióta játszolConfusedeason 2 óta

Milyen divízióban vagy jelenleg:platinum 4

Milyen pozíciót szeretnél betölteni:TOP

Miért szeretnél csatlakozni:azért mert regóta keresek már egy olyan csapatot akivel komoly eredményeket lehetne elérni és hogy egy állandó jó csapat alakuljon ki.

Miért téged válasszunk:Nem ragelek,Nem flamelek, Megbeszélt időpontokban aktiv vagyok mindig,Nem gomd egy LAN-ra való leutazás, Nagy champion poolal rendelkezem a saját ösvényemen, és ugy gondolom hogy megállnám helyem egy erősebb mezőnyben.

Elérhetőség:arvaierik@gmail.com
#5
Játékbeli név: Kezeslabas

Kor: 21

Mióta játszol? Season 2 vége óta.

Milyen divízióban vagy jelenleg? Platinum V

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Mid
Miért szeretnél csatlakozni? Szeretném kipróbálni a tudásomat komolyabb körülmények között, valamint fejleszteni is azt.

Miért téged válasszunk? Gyors gondolkodással és alkalmazkodó képességgel rendelkezem, valamint könnyen működöm együtt másokkal. Rendszeresen gyakorolok, próbálom megérteni a játék működését, új taktikákat, építéseket próbálgatok.

Minden ösvényen tudok játszani, emiatt sokszínűbben látom a dolgokat, a legerősebb ösvényem pedig a mid és a support.

Elérhetőség: (emial/skype)

cari.gergo@freemail.hu

Skype: Cári Gergő

#6
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Játékbeli név:  hi im Varga

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Kor: 18

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Mióta játszol? : season 2

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen divízióban vagy jelenleg? : Platina5

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál?  ADC 

Miért szeretnél csatlakozni? Szeretnék egy komoly csapat tagja lenni Smile !


<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Miért téged válasszunk? Azért válasszatok engem , mert : mert  

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Elérhetőség: (emial/skype) : email: jump3r@citromail.hu / skype:varga.balint50

#7
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Játékbeli név: Aggeus

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Kor: 24 év

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Mióta játszol? 2012 ősze

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen divízióban vagy jelenleg? Gold IV

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Support

Miért szeretnél csatlakozni? Szeretek csapatban játszani, komolyabb eredményeket elérni, és jól szórakozni.


<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Miért téged válasszunk? Nagyon türelmes és rugalmas ember vagyok, ezért bárkit és bármit tudok tolerálni és a játékban is a végsőkig megőrzöm a higgadtságom. Jól kommunikálok és elég határozott vagyok. A játékban megfogadom a tanácsokat és a kritikát. időm megengedi ezt az elfoglaltságot, nem okoz problémát semmi. 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Elérhetőség breuer@freemail.hu

#8
Üdv,
Játékbeli név: granston
Mióta játszol?: 2013.08....

Kor: 16, nyáron leszek 17
Milyen divízióban vagy jelenleg? Gold2
Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? MID
Miért szeretnél csatlakozni?  Nagyot mondónak hangzik, de ez is álmaim egyike, a profivá válás 
Miért téged válasszunk? Úgy gondolom másfél év után platina közelében járok, elszánt és szenvedélyesen játszom, szeretek tanulni a tőlem jobbaktól, szerintem ez megfelelő lenne számomra, hogy a legjobbak közt legjobb legyek.
Elérhetőség barraki68@gmail.com

#9
Játékbeli név:  FeelThePainHUN
Kor:
18
Mióta játszol? 
Season 2 eleje (nem az első felhasználóm)
Milyen divízióban vagy jelenleg? 
GoldV(jelenleg)
Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc)
-Support 
Miért szeretnél csatlakozni?
Kezdek "elhidegülni" a solo/duotól inkább már csak csapatba játszok szívesen(normal/ranked teammel),de még nem találtam meg az "igazi" csapatot akik komoly szándékot terveznek a játékkal, gondolok én: offline/online versenyekre.
Egy próbát megér szerintem ,valamilyen szinten ez egy "megmérettetés " a játékosok között,hiszen mindenki a legjobbat akarja majd nyújtani. 
Miért téged válasszunk?
Nos ez egy elgondolkodtató egy kérdés.
Szerintem minden játékos ,azért akar egy ilyen esports csapathoz kerülni:
-Fejlődjön a játék tudása
-Ha olyan szintre ér el a csapat,akkor a pénz is szerepet játszik.
-Hírnév
De ugyebár kitértem a kérdéstől:
Szeretek csapatba játszani, időm is van, kommunikáció készség (van) > ami nagyon fontos játék közbe! Szeretek játszani ami az egyik legfontosabb és ugyebár ,mint mindenki én is  szeretném fejleszteni a tudásomat.
Elérhetőség:
Skype: ricsivaradi
email: ricsi6765@gmail.com
#10
Játékbeli név: Davefield

Kor: 20

Mióta játszol? 2012 augusztus

Milyen divízióban vagy jelenleg? Gold IV

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? Mid Lane

Miért szeretnél csatlakozni? Szeretném fejleszteni a tudásom, kipróbálni magam mások ellen. 

Miért téged válasszunk? Nugyodt, higgadt játékos vagyok, aki szeret (és tud is) másokkal együtt játszani. Jó kommunikációs készségem van és nagyon sűrűn vagyok aktív (minden nap). Elszánt vagyok, és egy komoly játékban mindig törekszem kihozni magamból és a csapatomból a legtöbbet. A ranked játékot season 3 végén fedeztem fel, de komolyan csak a season 4 vége felé kezdtem el vele foglalkozni. Nem vagyok a legjobbak legjobb játékosa (mindig van mit tanulni), de könnyen és gyorsan fel tudom mérni az elém került helyzeteket, match-uppokat. A legtöbb "mid-es" karaktert ismerem és játszok velük. Nagy a champ-poolom, de a kedvenc hőseim a következők: Katarina (személyes favorit, mióta játszok), Orianna, LeBlanc, Ahri és mostanában Lissandra és Nidalee. Ezenfelül magabiztosan tudom választani: Fizz, Talon, Anivia, Diana, Kayle, Syndra, Twisted Fate. A LAN-okra vagy versenyekre való utazás nem lesz probléma, és a kijelölt időpontokban meg tudok majd jelenni. Nagyon rugalmas tudok lenni. TS3 és Skype természetesen van Big Grin

Elérhetőség: 

e-mail: daveid@live.com

skype: davidwolf1994

#11
  • Játékbeli név: SSW Zsigi
  • Kor: 30
  • Mióta játszol? 2013 kb nyár eleje
  • Milyen divízióban vagy jelenleg? Gold 5
  • Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? adc
  • Miért szeretnél csatlakozni? Szeretnék egy igazán ütős csapat tagja lenni, akik képesek megszorongatni és legyőzni az elitet.
  • Miért téged válasszunk? 97 hőssel és 17 rúna oldallal rendelkezem jelenleg. Egyéni készségeim: magas stressztűrő képesség, flexibilis gondolkodás, alkalmazkodás és együttműködés. Ezen kívül Rendelkezek egy stabil számítógéppel "stabil Digi-nettel", G302 Daedalus Prime Moba gamer egérrel. 
  • Elérhetőség: (emial: kinger@citromail.hu/skype: psychoking004)
  • "A győztesek soha nem adják fel. Akik feladják sohasem győznek"
#12
  • Játékbeli név: Szuperman000
  • Kor: 24
  • Mióta játszol? Season 3 eleje
  • Milyen divízióban vagy jelenleg? Diamond 5
  • Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Top, Support
  • Miért szeretnél csatlakozni? Azír ( Régóta szeretnék egy normális csapatot összeszedni)
  • Miért téged válasszunk? Nem kell engem választani csak ki szeretném próbálni magam egy normális összeszedett csapatban.
  • Elérhetőség:  Skype: Marci132
#13
Idézet:Így tudsz jelentkezni : 

Játékbeli név: WITCHER POWA 

Kor: 19

Mióta játszol? : 2 és fél éve

Milyen divízióban vagy jelenleg? : jelenleg sajnos csak GOLD 5

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc)

: ADC 

Miért szeretnél csatlakozni? : Mert szeretnék egy komoly csapattal felkészülni és versenyekre járni és megmutatni hogy nem csak az számit hogy milyen Divisio-ban van az ember!


Miért téged válasszunk?: Mert elszant,kitartó,jó csapat játékos vagyok! 

Elérhetőség: (emial/skype): hela_krisz@yahoo.com
#14
Idézet:Így tudsz jelentkezni : 

Játékbeli név: RMG Matt

Kor: 17

Mióta játszol? 2 éve

Milyen divízióban vagy jelenleg? plat1

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Jungle

Miért szeretnél csatlakozni? Régebb óta szeretnék komolya csapatban játszani, de eddig nem sikerült meg találnom a számomra tökéletes csapatott. Szeretnék egy állandó csapatot.


Miért téged válasszunk? Legalább 1 éve gyakran Team Rankedezek sok ranked csapatban voltam, sok a szabad időm illetve tapasztalt vagyok csapat munka terén. 

Elérhetőség: (emial/skype) mate.kassay@gmail.com / Kassay97
#15
Játékbeli név: Poca

 

Kor: 19

 

Mióta játszol? : 2013 augusztusában kezdtem a LoL-t

 

Milyen divízióban vagy jelenleg? S4-ben Plat V-ben végeztem.

 

Milyen pozíciót szeretnél a csapatnál? ( top/mid/jungle/support/adc) Only Support.

Miért szeretnél csatlakozni?Leginkább a fejlődés és a szórakozás érdekében, de azért is mert az utolsó csapat akinél voltam feloszlott és azóta keresek egy normális csapatot, talán veletek áldott meg az isten! Smile

 

Miért téged válasszunk? Magamat elég jó supportnak tartom, de ezt így leírva nem tudom bizonyítani mert ahhoz hogy jó support legyek össze kell szokjak a csapat AD Carry-vel. Nagyon jól tudok együtt működni a többi csapattaggal, normálisan viselkedek a játék alatt (tehát nem használok obszcén szavakat vagy nem kiabálok bele a mikrofonba és a többi...) , szabadidőm van elég a csapatra. Tankosabb supportokat preferálom ami jó lehet a teamfightokban de a metában lévőket is használom rendszeresen. Elég tapasztalattal rendelkezek ,hogy a csapatban helyt álljak.

 

Elérhetőség: (E-mail/skype) E-mail címem: ikuvitez@freemail.hu



Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting