A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forge of Empires fiók eladó
#1
Sziasztok,

Szabadidő hiánya miatt eladó egy FoE fiók, Cirgard szerveren.
45millió pont feletti érték, 50. szint feletti Alcatraz, 50. szint feletti Castel, Bárka 80-on Smile
Napi 200+ forgepont jön be.
Rengeteg zsivány és sereg áll rendelkezésre.
17ezer forgepont felett van raktáron!
Tech-fa teljesen kifejlesztve, a terület 1 prémium bővítést leszámítva maximumon, amit csak el lehet érni!
Kérésre egyéb részletek is, de csak komoly érdeklődőnek!
Vételár megegyezés szerint (viszont ne 1000 HuF-os nagyságrendben gondolkozz!)

Köszönöm a figyelmet!
Válaszol
#2
(2019.06.24., 19:50)Antonio Írta: Sziasztok!

Eladnám FoE accomat.
Dinegu szerver, Mars korban, 80m pont.
Raktárban sok cucc, 8k< egység, 25k< fp.
A városban igen sok az eventes prémium nyeremény épület. Napi 400 fp feletti aratás.
Terjeszkedések két kivétellel mind feloldva.
Ár megegyezés szerint. Komoly érdeklődőknek.

Köszönöm!
Szia! Érdekel a város, felkeresnél email en hogy könnyebben kommunikálhassunk? ic.agency47@gmail.com
Válaszol
#3
(2019.08.04., 22:35)Érdekel - ! Ár? Írta: Ez még aktuális:

Sziasztok!

Eladnám FoE accomat.
Dinegu szerver, Mars korban, 80m pont.
Raktárban sok cucc, 8k< egység, 25k< fp.
A városban igen sok az eventes prémium nyeremény épület. Napi 400 fp feletti aratás.
Terjeszkedések két kivétellel mind feloldva.
Ár megegyezés szerint. Komoly érdeklődőknek.

Köszönöm!
Komolyan érdekel  ár megjelölést várok
Válaszol
#4
Azt hittem a C-s érdekel (amit 2 éve hirdettek meg). Ezért is frissítettem a posztomat.
Adjatok kérlek e-mail címet.

Update:
A Dinegus már nem aktuális. Elkelt.
Válaszol
#5
(2017.07.30., 16:59)Meguntam Írta: Szia eladó még, ha igen, akkor mennyire gondoltál? 


Sziasztok,

Szabadidő hiánya miatt eladó egy FoE fiók, Cirgard szerveren.
45millió pont feletti érték, 50. szint feletti Alcatraz, 50. szint feletti Castel, Bárka 80-on Smile
Napi 200+ forgepont jön be.
Rengeteg zsivány és sereg áll rendelkezésre.
17ezer forgepont felett van raktáron!
Tech-fa teljesen kifejlesztve, a terület 1 prémium bővítést leszámítva maximumon, amit csak el lehet érni!
Kérésre egyéb részletek is, de csak komoly érdeklődőnek!
Vételár megegyezés szerint (viszont ne 1000 HuF-os nagyságrendben gondolkozz!)

Köszönöm a figyelmet!
Válaszol
#6
Sziasztok,

Nagy sajnálatomra de úgy döntöttem, hogy több mint 2 év játék után megválok a játéktól. Nagyon szeretem de nincs annyi időm amennyit a céh és a játék kívánna. A Dinegu szerveren van. Harci épületek megvannak. Ipari kori a város. Bárka 80 as. Átrium  akadémia céhben vagyok. Akit érdekel annak írok további részleteket szívesen. Érdeklődés esetén erre az e-mail címre írjatok.: attilagubanyi9@gmail.com

köszönöm
Válaszol
#7
Megválnék jelenkori Foe account-omtól. A várost másfél éve építem gyémánt vétel, és felhasználás, nélkül. Szeretném olyasvalakinek átadni, aki hasonló érdeklődést mutat a szépség iránt. A város ugyanannyira termelékeny mint amennyire szemet gyönyörködtető. Ár megegyezés szerint.
Válaszol
#8
(2020.03.16., 16:32)Sandor Clegana Írta: Megválnék jelenkori Foe account-omtól. A várost másfél éve építem gyémánt vétel, és felhasználás, nélkül. Szeretném olyasvalakinek átadni, aki hasonló érdeklődést mutat a szépség iránt. A város ugyanannyira termelékeny mint amennyire szemet gyönyörködtető. Ár megegyezés szerint.
Szia melyik szerveren lenne a város?
Válaszol
#9
Üdv érdeklődő!
Eladóvá vált szabadidő hiánya miatt Dinegu szerveren található 3 Accountom 1 áráért.

Amit tudni lehet róla leírom: Fő fiók ma (2022.10.24) 11.8Mill pontos város. 1.128 nap alatt... 33,3k nyert csata. Esemény épületek maxosak.Nevezetes épületek folyamatosan épülnek. Gyarmatosítás korban kimaxolva minden, raktár előző kor mindenből 25k készleten aktuális korból 5k mindenből. 2 korban termel árut a csatatérhez és expedícióhoz. 50K+ FP raktárban, 6,7K gyémánt, napi 500-700 áru termelés, napi 300-350fp, kereskedő 2.5millió+, kocsma 1millió+. Játékosnév változtatás van. Cool Ehhez jár egy céh Csatateren stabil Platina ligás 45ös szintű. Hozzá így még jár 2 város.

2. város: 6,7millió pontos. Esemény és nevezetes épületekkel, 80as bárka megvan itt is. Raktárban 15K+ FP,, 4,9k gyémánt. 17K aktuális kor áru mindenből. 16,7k nyert csata. Napi 250-300fp begyűjtés, 256%- 191% támadás/védekezés. 47%-207% város védő. Játékosnév változtatás van

3.város: 2,6millió pontos. Esemény épületekkel, nevezetesekkel. Raktárban 5K+ FP,, 1,8k gyémánt. 10K aktuális kor áru mindenből. 8,7k nyert csata. Napi 220fp begyűjtés, 173%- 204% támadás/védekezés. 43%-109% város védő. Játékosnév változtatás van


A városokat ~Bruno Céhe~ -ben találod meg.

További információért/kérdés/ajánlat: soloritch@gmail.com / 06301582620
Válaszol
#10
Szia érdekel az account írj egy email címet s beszéljük meg ott.
Válaszol
#11
Sziasztok. Megválnék Foe accuntomtól. Titánkorban vagyok 900 milliós játékos ként. 180-as bárkával, és sok jól felfejlesztett nevivel. 2000%-os tám/véd
A sereg több mint 50000 fős. Minden korból. Napi 1200 fp heti 1000 gyémánt, a hozzá kapcsolódó gyémántvárosokkal együtt. A raktárban is van kb 5000 gyémánt. Nem szoktam tartalékolni. A szerver első 300 helyezetje között vagyok. A térképen nincs már mit feloldani. A város ennél nagyobb már nem lehet. Az event épületek is a lehető legjobbak. Termékeket is találsz a raktárban. Nem keveset. kb 5 évnyi játék után sok lehetőséget kínál ez a fejlett város. A Bárkit érdekel, akkor emailon vagy telefonon 06203819725 keressetek. Előre is köszönöm.
Válaszol
#12
Sziasztok. Megválnék Foe accuntomtól. Titánkorban vagyok 900 milliós játékos ként. 180-as bárkával, és sok jól felfejlesztett nevivel. 2000%-os tám/véd
A sereg több mint 50000 fős. Minden korból. Napi 1200 fp heti 1000 gyémánt, a hozzá kapcsolódó gyémántvárosokkal együtt. A raktárban is van kb 5000 gyémánt. Nem szoktam tartalékolni. A szerver első 300 helyezetje között vagyok. A térképen nincs már mit feloldani. A város ennél nagyobb már nem lehet. Az event épületek is a lehető legjobbak. Termékeket is találsz a raktárban. Nem keveset. kb 5 évnyi játék után sok lehetőséget kínál ez a fejlett város. A Bárkit érdekel, akkor emailon vagy telefonon 06203819725 keressetek. Előre is köszönöm.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting