A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FONTOS!
#1
Üdv! Letöröltem volna a LOL-t , mert probléma lépett fel, viszont a törlés közben minden fájl letörlődött csakhogy a LOL nem tűnt el a vezérlőpult/programok eltávolítása fül alól, tehát még él az opció ,hogy "törlés" viszont ha rámegyek, elkezdi törölni majd ez a hibaüzenet jelenik meg : Database: C:/ Windows/Intaller/22da29.ipi. Cannot open database file. System error -2147287035         Nem tudom se újratelepíteni, se letörölni , tehát nem tudok játszani. Remélem valaki tud nekem ebben segíteni,hogy hogyan kéne újra feltenni, vagy letörölni és megoldani a problémát! Előre és ezer köszönet, szép estét kívánok mindenkinek! Smile

Válaszol
#2
szia!

 

próbáld meg az alábbi lépéseket először:

https://support.leagueoflegends.com/entr...of-Legends

 

üdv,

Chilly

 

Idézet:Üdv! Letöröltem volna a LOL-t , mert probléma lépett fel, viszont a törlés közben minden fájl letörlődött csakhogy a LOL nem tűnt el a vezérlőpult/programok eltávolítása fül alól, tehát még él az opció ,hogy "törlés" viszont ha rámegyek, elkezdi törölni majd ez a hibaüzenet jelenik meg : Database: C:/ Windows/Intaller/22da29.ipi. Cannot open database file. System error -2147287035         Nem tudom se újratelepíteni, se letörölni , tehát nem tudok játszani. Remélem valaki tud nekem ebben segíteni,hogy hogyan kéne újra feltenni, vagy letörölni és megoldani a problémát! Előre és ezer köszönet, szép estét kívánok mindenkinek! Smile
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting