A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó kizárólag munkára használt lol akkuntom rendszeresen karban tartott 7centit ült nem dohányzó elsõ tulajdo
#1
Eladóvá vált szeretett akkuntom nagyon sok mindent megéltem már vele jót és rosszat egyaránt sosem hagyott cserben csak jót tudok róla mondani. rengeteg karakterrel soksok skinnel és persze még annál is több szeretettel vár minden kedves játékost. Bővebben 65 hergelt hős csak arra vár hogy megzabollázzák őket és szét szakítsák velük a summoner's riftet!

a 65 nagyszerű champion közül különleges még hergeltebb még félelmetesebb kinézettel is meg vadithatod ellenfeleid izlelőbimbójit melyek név szerint: Játéktermi Hecarim, Riot Blitczrank, Megvadult (széjjel vadult) Warwick, Fullánk akali, Mélytengeri Thresh, Turulmadár Anivia, és a büszkeségem a széjjel pirítós bobos corki és persze az elszabadult alistar és a riotlány tristana is hozzájuk társul. Az akkunt neve nem más mint Br3wnor ami már eleve egy olyan név amely félelmet kelt az ellenfelekben és már nem tudnak úgy koncentrálni a játékra. Ezért a rengeteg mindenért és persze a még több szeretetért mindössze 10.000 forintot kérek ami hát valjuk be nem pénz egy ilyen ki szeretet csomagért ami ha kell darabokra szed. További információkért és egyéb megbeszélésekért a zoli2898@gmail.com e-mail címen el ér bárki azonnali válaszzal segítem a kedves vásárlót. És persze még a szokásos ki szeretett bombával minden üzenetem végén.

Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting