A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A betöltõ képem minuszba megy!
#1
amikor tölt be a játék (szinkronizál a többi játékossal) akkor nem 100% megy hanem -1764% meg ilyenek,és a játékban pedig nagyon laggolok,a skillekre nem reagál,futásnál patogok de az fps normális és a ping is normális. mit tegyek?mi lehet a baj?[Kép: http://kepfeltoltes.hu/140122/LoL_www.ke...es.hu_.jpg]

Válaszol
#2
ahogy elnézem, elég sokan panaszkodnak erre a problémára.

 

első kérdésem, hogy Wi-Fi kapcsolaton keresztül csatlakozol vagy kábeles kapcsolattal?

-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#3
Idézet:ahogy elnézem, elég sokan panaszkodnak erre a problémára.

 

első kérdésem, hogy Wi-Fi kapcsolaton keresztül csatlakozol vagy kábeles kapcsolattal?
kábeles ruter,de eddig működött a játék ugyan így volt minden csak újra lett rakva a rendszer,és kaput a game azóta.Mindég ugyan úgy szoktam csinálni mindent,de most valami gebasz bejött és nem tudok rájönni mi a baj,már újra raktam,repaíroztam,újra letöltöttem de egyik sem segített.
Válaszol
#4
csak azóta van gond, hogy újraraktad a rendszert?

 

milyen változtatások történtek? frissítettél oprendszer-verziót? telepítettél új vírusirtót vagy tűzfalszoftvert?

 

Idézet:kábeles ruter,de eddig működött a játék ugyan így volt minden csak újra lett rakva a rendszer,és kaput a game azóta.Mindég ugyan úgy szoktam csinálni mindent,de most valami gebasz bejött és nem tudok rájönni mi a baj,már újra raktam,repaíroztam,újra letöltöttem de egyik sem segített.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#5
Idézet:csak azóta van gond, hogy újraraktad a rendszert?

 

milyen változtatások történtek? frissítettél oprendszer-verziót? telepítettél új vírusirtót vagy tűzfalszoftvert?

 
igen csak azóta.nem történt semmi változás.csak van avast ennyi ami kivan kapcsolva.oprendszer ugyan az mint a régi.a tűzfal ki is volt kapcsolvan meg be is volt kapcsolva,próbáltam én már mindent,de semmi.
Válaszol
#6
volt egy olvasónk, aki Windows 8-ról 8.1-re frissített, és ettől meghülyült a LoL-kliense. újrapakolta a sima 8-as rendszert, és minden működött rendesen tovább.

 

melyik verzióját futtatod az operációs rendszernek?

 

Idézet:igen csak azóta.nem történt semmi változás.csak van avast ennyi ami kivan kapcsolva.oprendszer ugyan az mint a régi.a tűzfal ki is volt kapcsolvan meg be is volt kapcsolva,próbáltam én már mindent,de semmi.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#7
Idézet:volt egy olvasónk, aki Windows 8-ról 8.1-re frissített, és ettől meghülyült a LoL-kliense. újrapakolta a sima 8-as rendszert, és minden működött rendesen tovább.

 

melyik verzióját futtatod az operációs rendszernek?

 
windows xp profesional. mindég is ez volt nekem.
Válaszol
#8
http://www.speedtest.net/ tesztjén milyen eredményeket kapsz?

 

Idézet:windows xp profesional. mindég is ez volt nekem.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#9
Idézet:http://www.speedtest.net/ tesztjén milyen eredményeket kapsz?

 
Ping: 3ms , download:3.34mbps , upload: 1.03mbps nem ezzel lehet a gond.de kerestem forumokon és ott már 2010 bejegyzések vannak erről a problémáról,de sehol sincs rá megoldás írva ez azért szánalmas hogy a riot ennyire igénytelen!
Válaszol
#10
Idézet:Ping: 3ms , download:3.34mbps , upload: 1.03mbps nem ezzel lehet a gond.de kerestem forumokon és ott már 2010 bejegyzések vannak erről a problémáról,de sehol sincs rá megoldás írva ez azért szánalmas hogy a riot ennyire igénytelen!
 

a helyzet az, hogy én is direkt utánajártam a kérdéskörnek, és ugyanarra jutottam, mint Te. mindenhol jelzik a problémát, de megoldást sehol nem találtam a fórumokon. viszont a legtöbb helyen a probléma leírásából kiviláglott, hogy valami változás történt a rendszeren. vagy illesztőprogramokat frissíthettek, vagy az operációs rendszert frissítették, vagy feltelepítettek valami vírusirtót/tűzfalat, de számos esetben a problémát a Wi-Fi kapcsolat problémái okozták.

 

ha visszaemlékszel arra, amikor először jelentkezett a probléma - nem változtattál meg semmit a rendszereden? vagy egy LoL-patch feltelepítéséhez köthető a negatív változás?

 

esetleg érdemes lenne kipróbálnod egy másik F2P MMO-t (pl. World of Tanks), és megnézni, hogy abban is jelentkezik-e a probléma. mert ha nem, akkor egyértelmű, hogy a LoL tájékán van a gond, ha igen, akkor viszont a rendszereddel vagy a netkapcsolatoddal van gond.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#11
Idézet: 

a helyzet az, hogy én is direkt utánajártam a kérdéskörnek, és ugyanarra jutottam, mint Te. mindenhol jelzik a problémát, de megoldást sehol nem találtam a fórumokon. viszont a legtöbb helyen a probléma leírásából kiviláglott, hogy valami változás történt a rendszeren. vagy illesztőprogramokat frissíthettek, vagy az operációs rendszert frissítették, vagy feltelepítettek valami vírusirtót/tűzfalat, de számos esetben a problémát a Wi-Fi kapcsolat problémái okozták.

 

ha visszaemlékszel arra, amikor először jelentkezett a probléma - nem változtattál meg semmit a rendszereden? vagy egy LoL-patch feltelepítéséhez köthető a negatív változás?

 

esetleg érdemes lenne kipróbálnod egy másik F2P MMO-t (pl. World of Tanks), és megnézni, hogy abban is jelentkezik-e a probléma. mert ha nem, akkor egyértelmű, hogy a LoL tájékán van a gond, ha igen, akkor viszont a rendszereddel vagy a netkapcsolatoddal van gond.
hát megnézem majd de erre rá kell szánnom magam hogy letöltsem a wot Big Grin egyébként a silkroad online és az aion jól futnak semmi gond nincs ott. de nem tudom ez a két játék egyáltalán jó e ahoz hogy tudjam e hogy a játékkal van e a gond vagy a rendszerrel.
Válaszol
#12
Idézet:hát megnézem majd de erre rá kell szánnom magam hogy letöltsem a wot Big Grin egyébként a silkroad online és az aion jól futnak semmi gond nincs ott. de nem tudom ez a két játék egyáltalán jó e ahoz hogy tudjam e hogy a játékkal van e a gond vagy a rendszerrel.
és egyébként köszönöm,hogy próbálsz segíteni!
Válaszol
#13
Idézet:és egyébként köszönöm,hogy próbálsz segíteni!
 

ez csak természetes! egyébként azt még megkérdezném, hogy külső gyártótól származó kiegészítőket (add-onokat) használsz-e a LoL mellett? mert ezek is okozhatnak galibát.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#14
Idézet: 

ez csak természetes! egyébként azt még megkérdezném, hogy külső gyártótól származó kiegészítőket (add-onokat) használsz-e a LoL mellett? mert ezek is okozhatnak galibát.
Hát őszintén megvallom fogalmam sincs mi az a "külső gyártó".Ezt az op rendszert nekem egy szerelő rakta fel mert kipurcant az előző vinyóm.Elvileg eredeti windoznak kéne rajta lennie 5eft-ért Smile de most megpróbálom minden ilesztő programot újra letölteni és felrakni hátha csak valami hiányzik.
Válaszol
#15
Idézet:Hát őszintén megvallom fogalmam sincs mi az a "külső gyártó".Ezt az op rendszert nekem egy szerelő rakta fel mert kipurcant az előző vinyóm.Elvileg eredeti windoznak kéne rajta lennie 5eft-ért Smile de most megpróbálom minden ilesztő programot újra letölteni és felrakni hátha csak valami hiányzik.
 

a "külső gyártó" azt jelenti, hogy felraktál a LoL kliens telepítése után bármi olyan kiegészítőt a LoL klienshez, ami eredetileg nem volt a része a játéknak. (pl. ami módosítja a megjelenését a kezelőfelületnek, makrókat tesz elérhetővé stb.)

 

de ha újra volt rakva az oprendszered, akkor az újrarakás körül lehet a probléma. ha eredeti Windows, akkor kaptál hozzá eredeti telepítőlemezt és szoftverkulcsot is?
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting