A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó Battle.net account
#1
Eladó Battle.net account a következő játékokkal:

-Starcraft 2 Wings of Liberty + Heart of the Swarm

-Heroes of the Storm: rég nem játszottam vele, 40-es szint volt a régi rendszerben, most 110 körüli lett talán az újjal.. van egy jópár hős rajta

-World of Warcraft: Legion kieg. megvan ,de játékidő nincs, sem nagy karakter, kipróbáltam a demon huntert, de 104 körül hagytam is (boost elhasználva)

-Diablo 3: Paragon lvl 437 - Monk és Demon Hunter rendelkezik jobb cuccokkal, Necro nincs

-Overwatch: Origins változat, 59-es szint, legendary, ill. event skinek: Junker D.Va, Young Genji, Oni Genji, Scrooge McCree, Witch Mercy, Fortune Mercy, Valkyrie Mercy, Raptorion Pharah, Shiver Reaper, Coldhart Reinhardt, Greifhardt Reinhardt, Goddess Symmetra, Santaclad Torbjörn, Rose Tracer, Cadet Oxton Tracer, Explorer Winston, Frogstone Winston, Industrial Zaryah   Így hirtelen, de lehet valami kimaradt.

Érdeklődni emailben, kép, linkek, akármi...: matehor@hotmail.com

Ár: Megegyezünk Smile     Jelenleg az OW és a Wow Legion kieg legalacsonyabban 30-30 eurós áron érhető el, szóval 10e Ft körüli ár a kiindulási alap

Első tulaj vagyok (az én nevemen van), jár az eredeti e-mail fiók is az accounthoz, valamint a battletag is még változtatható.
Válaszol
#2
Up, még mindig eladó, vagy csere is érdekel egy olyan Uplay acc-ra, amin van Division+season pass, valamint Rainbow 6 Siege
Válaszol
#3
Hát, basszátok meg, akkor elvihető 5.000 Ft-ért.. Smile
Válaszol
#4
(2018.04.27., 22:36)nbb90 Írta: Hát, basszátok meg, akkor elvihető 5.000 Ft-ért.. Smile

Szia eladó még az account?
Válaszol
#5
(2018.09.14., 16:19)Zolee Írta:
(2018.04.27., 22:36)nbb90 Írta: Hát, basszátok meg, akkor elvihető 5.000 Ft-ért.. Smile

Szia eladó még az account?

Szia!
Igen, írj egy e-mailt kérlek a fenti címre és megbeszéljük a részleteket. Smile
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting