A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wow Account Eladó
#1
Sziasztok!



Eladnám a wow accountomat, lvl 80as tauren shaman bloodscalp serveren. Az accounttal együtt a wow, bc és wotlk cdket/dvdket dobozostul mindenestül odaadom, illetve az account február 6-ig feltöltött!



A shaman jelenleg enha talenten van, kellemes dpst oszt instaban és meglepően jól használható bgken és arénában is.



Enha gear:

insta gearben 3.4k ap unbuffed, trinket kesztyű hc sartharionból (minden ruoge engem és a ki’tt hibrideket szidta a trinket elvitele utan ), titansteel mainhand és badge offhand, 25fős raideken is jó dpst oszt

Pvp gear 530 resillience, 19.5k hp unbuffed (84 resis trinket kifarmolva)

Resto gear: 5fős hc gear és badgekbol kiszedhető cuccok, 1750 heal up, 580 mana regen, 17500 mana a 10 fős raidekre már tökéletes gearben

Ele gear – 5fős hckból néhány lila cucc endbossokból



A cuccok enchantolva és kövezve



3exalted egy revered lich king fraction



A két profession: jewelcrafting és enchanting: enchantingből 426 a skill, de minden dreamshard receptet megvettem. Jewelcrafting 400 korül, saját unique kövekhez elég a skill már most, illetve a daily jewel questet lehet nyomni, ami kb 6-7 perc alatt fix 300g (dragon’s eyet jelent a bsen). Az 5fos endbossokbol nagyjabol minden recepet megvan amihez meg nincs eleg skill az a bankban csücsül



(restellem hogy nem max a ket prof, de lich king megjelenese utan vettem ismet meg a jatekot (miutan egyszer mar eladtam a regi accountomat ), es nem volt idom teljesen kimaxolni a profokat .



Kb 35 5fos badge 18raid badge 35k honor 150 stone keepers shard 40 wintersgrasp mark a bankban talentezestol fuggoen felhasznalhato majd



Armory linket erdeklodoknek kuldok



Jelentkezni lehet a: bolysoszembalint@freemail.hu címen vagy a 06304671691-es telefonszámon



Irányár 25 ezer Ft
Válaszol
#2
Sziasztok! Eladó egy wow account az összes kiegészítővel együtt. Egy pici pala van csak rajta, hordás. Az acc. fel van töltve, a feltöltés tegnaptól (16.01.2009) számított 60 napig érvényes. Irányár:20000 Ft.

Természetesen az account felhasználói néven és jelszaván kívül odaadom az eredeti lemezeket is + wow-os könyvet, mindent ami a csomagban volt. Ha érdekel, akkor az alábbi elérhetőségen elérhetsz:

krisztina.sallai@gmail.com



NE FELEDD, EZ AZ ACCOUNT FEL IS VAN TÖLTVE!
Válaszol
#3
WoW account eladó .... 3 70 es karakter található rajta NINCS WOTLKRA uppolva ..... Ragnaroson található 1 70 es orc shaman s4 s3 ba,aztán stromscalén 70 es hunter 70 es mage mind2 s3 s4,be ha érdekel akkor vegyél fel......

amugy wotlk ra fejlödni nagyon jó karik .... föleg a hunter .....





MSN:GrimTotal@citromail.hu
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting