A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó Wow Account
#1
Sziasztok. Megválnék WoW accountomtól családi okok miatt (és mert érettségizek).



Az account augusztus végén lett újra aktív fél év után, amelyen a Bloodscalp Alliance oldalon van egy lvl 80-as Night Elf, Male hunter. Rajta full tier 8-as szet és ToC25-ös Talonstrike crossbow (jelenleg a legjobb, amely elérhető). Achievementekkel nem áll olyan fényesen, ~2500 körül van ebben van egy pár U10 hard mód. 100%-ig megfelel a mostani WoW content farmolásához. Badgekkel elég jól áll (~60 triumph) és pár conquest. Felszerelése a lehető legjobban van felenchantolva, bár egyenlőre kék gemekkel mellé, viszont van nála 8000 gold költőpénz és egy pár material a bankban + Runed Orbok. Az accounton más említésre méltó alt nem található. November közepéig van feltöltve. Az accot szeretném úgy eladni, hogy mindkét fél számára teljesen biztonságos legyen. ( Gondolok itt személyes találkozásra, vagy előre egyeztetett postai / bankkártyás fizetésre ) Minden fontos információ megvan az accounthoz ( pl. titkos válasz jelszó kéréshez) Viszont, mivel az accountot üres állapotában vettem, így nem tudom annak CD kulcsát, de amennyiben szükséges, az én CD pakkomat odaadom hozzá. Elérhető vagyok e-mailben és sms-ben a nap 24 órájában MSN-en és telefonon pedig délután 2-től. Irányára 25 ezer forint melyben figyelembe veszem a hátralévő játékidőt, a WoW gold "árát" és a karakter felszereltségét. (Minimális alkura vevő vagyok jó érv ellenében )

MSN: itzforsale@citromail.hu

Telefon: 06 30 482 60 11 (SMS is ugye )

E-mail cím: itzforsale@citromail.hu
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting