A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World Of Warcraft Account Eladás
#1
Eladó level 80-as troll hunter (Vodo), Horda oldalon az Arathor (pve) szerveren.

Gear: http://eu.wowarmory.com/character-sheet....hor&n=Vodo



A karakternek van dual talentje (Marksmanship és Survival pve talenten), 1000 gold van nála, valamint régi pvp cucc ami annyira nem említésre méltó (deadly és hateful), a mountokból érdemes kiemelni az amani warbeart és a plagued proto draket (ezeket már nem lehet a játékban megszerezni), valamint említésre méltó mountok még a következők: red proto-drake, green proto-drake, blue proto-drake és a rusted proto-drake illetve van egy mechano-hog is, pvpből a Lifetime Honorable Kills-t érdemes kiemelni: 87359, valamint 7335 achivment pontja van, szakmái: engineering 450/450 és jewelcrafting 450/450, majdnem minden recept megvan a T9 content-el bezárólag.

A karakter ToC 25 heroic Twin Val'kyr-ig bezárólag mindenhol volt és mindent ölt (kivéve Algalon-t, azt csak try-olta 10 fősben).



A account első és egyetlen tulajdonosa én vagyok. Jelenleg le van merülve, fel kell tölteni, található még rajta 2 db human rouge (lvl1 és lvl2), de ezeket régen használtam amikor alliance oldalról kellett áthozni valamit említésre nem méltóak.

További kérdésekért, részletekért (pl. ár) keress fel az alábbi elérhetőségek egyikén:

e-mail cím: rockinrio@freemail.hu

msn cím: rockinrio@freemail.hu

telefonszám: +36209295440



FONTOS: csak komoly érdeklődőket várok, ez a karakter nem "két fillért" ér.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting