A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elit Wot Account E.u. Szerveren. (Type-Löwe) Árcsökkenés
#1
eladó egy CW-re kihegyezett igényes world of tanks account. (13ezer+ csata)


esetleg csere, ráfizetéseddel, ha vannak angol és francia tankjaid.


ami benne van:

Type 59 (4 leg. szint, 2200+ csata)

 

Löwe (1200+ csata)

 

Churcill VII

 

T1E6

 

IS7

 

Maus

 

T92


ki van fejlesztve: IS4 (csak megvenni kell), Tiger II, T25 AT

 

és minden ágon tier 7 ig majdnem midnen tank (pl. su101, t29, obj 212, m4 45, 13-90 - t32 meg midnen ilyen tier 7-8 félék.)


A garázsban lévő tankokon mind 3/3 felszerelés illetve 2-3-4 legénységi szint képzettség. Nem holmi megvettem és kész tankok.


Található még 130 gold hogy a komplex felszereléseket lehessen rendezgetni a tankokon és ne kelljen megint fél milláért megvenni őket ha leszereled.


+ pár ezer free XP


*aktuális projekt az e-75 és onnan az e-100 óriási előnynel mivel már ki van fejlesztve a 63 ezer tp-s X ágyú tehát két hetet simán spórolsz az e-100 felé haladó úton, illetve a t28-t95-t110e3 projekt*


sikerült összetörni az autóm, így a javítás miatt eladnám az accot. egyszer már fent volt, de akkor úgy nézett ki elég lesz a pénzem.


e-mailben érdeklődj, képeket is ott küldök: forthebf@gmail.com


ár: 19 ezer forint. (ebből csak a két prém tank majd 21... ennyiért szinte ingyen van maga az account)


 
Válaszol
#2
Idézet:engem érdekel kűldtem e-mailt
Válaszol
#3
Idézet: 

eladó egy CW-re kihegyezett igényes world of tanks account. (13ezer+ csata)


esetleg csere, ráfizetéseddel, ha vannak angol és francia tankjaid.


ami benne van:

Type 59 (4 leg. szint, 2200+ csata)

 

Löwe (1200+ csata)

 

Churcill VII

 

T1E6

 

IS7

 

Maus

 

T92


ki van fejlesztve: IS4 (csak megvenni kell), Tiger II, T25 AT

 

és minden ágon tier 7 ig majdnem midnen tank (pl. su101, t29, obj 212, m4 45, 13-90 - t32 meg midnen ilyen tier 7-8 félék.)

A garázsban lévő tankokon mind 3/3 felszerelés illetve 2-3-4 legénységi szint képzettség. Nem holmi megvettem és kész tankok.


Található még 130 gold hogy a komplex felszereléseket lehessen rendezgetni a tankokon és ne kelljen megint fél milláért megvenni őket ha leszereled.


+ pár ezer free XP


*aktuális projekt az e-75 és onnan az e-100 óriási előnynel mivel már ki van fejlesztve a 63 ezer tp-s X ágyú tehát két hetet simán spórolsz az e-100 felé haladó úton, illetve a t28-t95-t110e3 projekt*


sikerült összetörni az autóm, így a javítás miatt eladnám az accot. egyszer már fent volt, de akkor úgy nézett ki elég lesz a pénzem.


e-mailben érdeklődj, képeket is ott küldök: forthebf@gmail.com


ár: 19 ezer forint. (ebből csak a két prém tank majd 21... ennyiért szinte ingyen van maga az account)


<div> 
 

</div>
Szia, meg van még az account?
Válaszol
#4
Idézet: 
Idézet:Érdekelne engemet
Idézet: 
Válaszol
#5
Lopott account, ne üzleteljetek HeZzZ-EL!!!

Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting