JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: Erõs support(segítõ) erõs csapatot keres!
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Üdv, az én nevem Horvát Levente és NE-n keresnék nagyon erős 3v3/5v5 csapatot! Előző ligában 3v3-ban Master lettem, SoloQ: Diamond, sajnos a végén nem volt 5v5 csapatom de a liga alatt húztunk egy Plat 2 csapatot és játszottam 15-20 mentet egy Dia 3 < Dia 1-ig de sajnos más elfoglaltságok végett akkor nem értem rá 2 hétig és kidobtak...Sad Nálam a nagyon erős csapat azt jelenti hogy legalább Diamond csapat erős játékosokkal, teljes mértékben naprakész vagyok, minden patch után informálódok mi aktuálisan a jó, mindig meta champ/masteri/runával játszom! Vel'Koz-on kívül minden szükséges champ megvan. TS3/Ventri/RaidCall...minden megfelel de talán a Skypet nem támogatnám. Nagyon aktív vagyok és teljes mértékben csapatjátékos, talán nem hazudok ha azt mondom 350 team rankedom alatt egyszer sem voltam semmi vita kezdeményezője és folytatója sem! Leggyorsabban Ingame: Hadrancs vagy Skypen: undisputeq -n érhettek el!
 
Üdv Hadrancs!