JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: DEBRECEN EUW account ALL CHAMPIONS +43 skins eladó !
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Sziasztok !  


Így 2-3 év után már meguntam a játékot, így gondoltam meghirdetem, hátha érdekel valakit.  


Mind a 127 karakter meg van rajta + 47 skin + 5 full rune page. 


Skinek : http://www.elophant.com/league-of-legends/summoner/eune/42352289/skins 


( Az account Eu Westes, de most lett áthozva eune-ről, és még ott érzékeli az oldal a skineket )


Silver 3 most s5 végén, s4-ben is hasonló helyen volt. De csak a 10 placement meccset tolom le általában, szinte sosem játszottam rankedet.   


Irányár : 15.990 Ft ( A skinek miatt gondoltam azért ér ennyitm és nem kell már kariért IP-t gyűjteni sem, mivel mind meg van + van rajta 8483 IP ezen felül , de alku lehetséges, megegyezünk valahogy Big Grin  ).  

 

Természetesen más városból is lehet érdeklődni, csak azért preferálnám Debrecent, mert akkor személyesen meg lehetne oldani a dolgot. Más városból előre utalás után küldöm az accot, de tudom, hogy neten keresztül vagy megbízik egymásban az ember vagy nem, ezért előny, ha 1 városban vagyunk legalább.   


Rajtam nem múlik a bizalom, de nyilván ezt mindenki maga döntse el Smile 


Csatoltam a képet, ahol látható, hogy nincs nem megszerzett karakter, és az account létezik. 


Akit érdekel írjon kommentben, mert az e-mailt nem gyakran nézem.