JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: World Of Warcraft Account Eladó
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Sziasztok!!!



Időhiány miatt megválnék WoW accountomtól, első tulaj vagyok.

Három említésreméltő karakter található az accon, Arathor EU realmon.



LVL85 Goblin Death Knight

LVL83 BE Paladin

LVL78 Undead Warlock



A DK volt a mainem, 90+ Mount, 110+ Companion, közel 9K achievement éstb.



Armory linkeket kérésre adok, csak dobjatok egy mailt. (illegaal668 kukac gmail.com)



Ár megegyezés alapján!!! Az acc még 1-2 hétig fel van töltve!!!



UI.: Alap kieg mindegyik, kivéve a WOTLK, mert az CE. Valamint a battle.net-es account tartalmazza, a SC2-őt, Warcraft 3-at és kiegészítőjét!!!
Sziasztok!

Eladnám az accountomat. Első tulaj vagyok, soha senkivel nem volt megosztva az acc. Természetesen titkos kérdés+ választ, igény szerint a lemezeket adom. Budapesti vagyok. Ebből következik hogy pesten személyes találkozó megoldható. Az accounton 12 darab 85-ös karakter van.

Ebből 10 egy szerveren, Horda oldalon (az egyik magyarokkal teli szerón). a 10 kari a 10 class szerint van (mindenből van egy), tehát gyakorlatilag bármivel játszhat egyből aki megveszi. Ha szintezni vágynál minden heirloom item megvan.

A másik két 85-ös magyarokkal kevésbé belakott szerókon van. Egyik horda oldalon hunter a másik worgen druida. Az összesnek van epic fly (a legtöbbnek 310% os flying is)

45-50 ezer gold van az accon. Ezenfelül rengeteg alapanyag a különböző profokhoz (ami könnyen pénzé tehető). Minden profból van maxos. (85 ös karik mindegyikének 2 maxos profja van + van pár amelyiken a főzés+pecázás+archeology+first aid is max)

Mint a fentiekből látszik nem két perc után megunt accról van szó. Sok-sok nap playedem van benne. Van természetesen sok-sok mountom. Traveller tundra mamut, Sandstone drake miegymás, vanity petek. Ezen felül van egy tonna 80 alatti kiskari.



Ha érdekel az acc keress meg az ajánlatoddal e-mailben:

maloriak@windowslive.com



ez egyben MSN cím is, de ritkásan vagyok fenn nagyon mostanában, ezért mindenképp egy emaillel indítsd még ha közben fel is veszel msn.
Sziasztok.



Eladóvá vált wow accountom. Tartalmaz lvl 85 shaman és warlock Arathor pve szerveren. Shaman pve ilvl 358 cement és resto gearben. Jc és mining proffok, haladós guilben. 310-es flying megvéve, 7.8k achi pont, pár frakció kivételével minden exalted.

Warlock pve ilvl 338 jelenleg demo talenten. Tailor és encha proffokkal. Nem régen lett lvl 85, ennek megfelelő gearben van.

Az account május 11-ig aktív, titkos kérdés és válasz van. Személyes találkával, vagy banki átutalással eladó. Ár: 15k jó magyar forint, alku nincs.



Kérdés-kérés esetén itt kereshettek: raven6@freemail.hu



u.i.: érdekelne holy priest vagy pala hasonló gearben, természetesen értékegyeztetéssel.
Sziasztok!



Eladnám a World of Warcraft Account - omat. 3 karakter van az accon, ami a Bloodscalp szerveren van alliance oldalon. Az eladást csak személyesen vállalom (Miskolc - Budapest között), hozok laptopot és átírunk minden adatot. Emailt, titkos kérdést, személyi fényképet, CD - ket hozzá adom.



85 Paladin: http://eu.battle.net...p/tomisz/simple



Van még 1db 80 as warlock, és egy 80 as druid az accounton, relentlessbe vannak. Csak pvp-ztem a karakterekkel. Palának elég sok arena achi megvan. Kb 500 gold van az accon, a goldot külön eladtam.



Elérhetőségek: MSN: Kiss_tamas@hotmail.com Email: Piaggio95@freemail.hu



Irányár: 20 000FT
Elado wow accountom:

Wow+BC+Wotlk+Cataclysm.2011/05/05ig feltoltve.

85 Tauren Druid - 38000gold, 2230as rating,full pvp gear,5800achiev pont,max prof,max flying skill.

67 Orc Shaman - 3000gold,fejlodos itemek(heirloom).

Minden adat megvan hozza.

Ár: 15ezer ft,alkukepes.



Erdeklodni: monopoly@chello.hu
Bloodscalp:

-Level 85 human male paladin,holygearje full epic,1 kék(rainsong trinket).Ret PvP gearje majdnem full epic. PvE gearje full kék heroic gear. Max archeology,max fishing. JC-Enchant húzása folyamatban.Táskában ritka enchant receptek,és oldschool gear.



-Level 85 worgen male warlock,1-2 item kivételével full PvP epic, PvE gearje full kék heroic. Max herbalism,max mining,farm kari. Pár ritkább achi-mount. Táskában oldschool gear.



-Level 85 tauren male shaman,5 éves karakter,ritka achik,ritka mountok,max alchemy. Oldschool gearek a bankban.



-Level 71 human female priest.



Sok 40+ alt, összes BOA megvan az accon.



Az accounthoz tartozik még egy WoW account,ami egy level 80as ork female warlockot tartalmaz a Ragnaros serveren,és egy SC2 account.



Én vagyok az eredeti tulaj,CD key,személyi,CD,e-mail,titkos pass,minden tartozik az acchoz.

Ár megbeszélés kérdése.



Érdeklődni:

E-mail:grivesdapro@gmail.com

MSN:martin11007@freemail.hu

Tel.:06202817890
WoW Account Eladó



Al'Akir PvP Szerver:

Rogerbrown Tauren Druid. lv 85

Rngdotcom Goblin Warrior. lv 84 full rested xp

Outplayedqt Undead Rogue. lv 82



Arathor:

Greenfizzy Troll Hunter. lv 80

Aruttha Undead. Mage lv80



Bloodscalp:

Bubicsajszi Paladin. lv80



ÁR: 15 000 HUF. A Karaktereknél összesen 10K G.Elsö tulaj.Minden Van



Érdeklödni:

Tel.: +36209167763

E-mail: peckusweb@gmail.com
WoW Account Eladó



Twisting Nether PvP Szerver:

Sejbi Bloodelf Paladin. lvl 85

Zejbi Troll Hunter. lv 85 Realm First LeatherWorker, Invicible mount.

Wejbi Undead warrior. lvl 82



Ragnaros:

Sejbi Night Elf Druid. lvl 80

Zejbi Night Elf Rogue lvl 80

Eternium Dwarf Warrior lvl 80

Zuper Gnome mage lvl 74 Realm First Instcirption





ÁR: 80 000 HUF. A Karaktereknél összesen 400-500k G. Elsö tulaj. Minden Van



Érdeklödni:

E-mail: sejbike kukac freemail.hu
Eladó egy WOW account, DVD-kel, mindent adok hozzá, személyi másolatot is.



A karakterek a Bloodscalp alliance oldalán találhatók, 1 hordás karakter van:



lvl 85 gnome mage szakma: Enchanting 525/525,Tailor 525/525, Archeology 525/525, riding 310,+ chopper,csontváz raptor,vitreous stone drake, a szakmákhoz full recó kiváltva. Pvp - average item level: 356 Pve - average item level : 351



http://eu.battle.net...lp/kayna/simple



lvl 85 human dk szakma: minning 525/525, Alchemy(transmutos) 525/525,riding 310(ebon blade)



http://eu.battle.net...lp/vyona/simple



lvl 85 gnome warlock szakma: skinning 525/525, Leatherworking 525/525, riding 310

lvl 85 night elf druid szakma: herbalism 525/525, Alchemy (elixir mester) 525/525, riding 310

lvl 81 human paladin szakma: Engineering 525/525, Jewelcrafting 525/525, riding 310

lvl 80 night elf hunter szakma: herbalism 450/525, Inscription 525/525, riding 280

lvl 80 bloodelf rogue (horda) szakma: nincs, riding 280

lvl 67 worgen priest

lvl 31 worgen rouge

lvl 30 night elf warrior

lvl 10 draenei shaman



Az accounton MINDEN SZAKMA FULLON VAN



Az account május 29-ig fel van töltve




Ehhez jár még kb 15-25k gold, ez változó



Ár:45000ft körül

Minden ajánlatot meghallgatok.

Vaterán is megtaláltok.



Érdeklődni lehet: painmaker9323@gmail.com
Eladó Wow Account

1 lvl 60 hordás ork hunter csaj, kék cuccokban és pár epic

1 lvl 60 as Humán paladin Fieldmarshal settben fegyók pajzs megvan

1800 gold van náluk

irányár 25.000

érdeklődni apepp2@gmail.com

bankszámlaszám : 10402032-86755471-53801006

utalás után az account e-mailben átvehető
Bloodscalp:

-Level 85 human male paladin,holygearje full epic,1 kék(rainsong trinket).Ret PvP gearje majdnem full epic. PvE gearje full kék heroic gear. Max archeology,max fishing. JC-Enchant húzása folyamatban.Táskában ritka enchant receptek,és oldschool gear.



-Level 85 worgen male warlock,1-2 item kivételével full PvP epic, PvE gearje fél epic. Max herbalism,max mining,farm kari. Pár ritkább achi-mount. Táskában oldschool gear.



-Level 85 tauren male shaman,5 éves karakter,ritka achik,ritka mountok,max alchemy. Oldschool gearek a bankban.



-Level 71 human female priest.



Sok 40+ alt, összes BOA megvan az accon.



Az accounthoz tartozik még egy WoW account,ami egy level 80as ork female warlockot tartalmaz a Ragnaros serveren,és egy SC2 account.



Én vagyok az eredeti tulaj,CD key,személyi,CD,e-mail,titkos pass,minden tartozik az acchoz.



Olcsó.



Érdeklődni:

E-mail:grivesdapro@gmail.com

MSN:martin11007@freemail.hu

Tel.:06202817890
Eladnám a World Of WarCraft BattleChest-emet.

Természetesen adnám hozzá, az account is amely tartalmaz egy lvl 70es Human Priest (( Full Brutal set, 4 exalted, 1100 achievent pont )) Bloodscalp szerveren.



Illetve egy lvl 22-es Troll csaj druidot.



Személyesen Kecskeméten vehető át.



Irányár megegyezés alapján. Vagy cserélném chippelt PSX-re.



http://eu.battle.net/wow/en/character/bl...urn/simple



e-mail: wow_tcg@citromail.hu
Sziasztok! Eladó World of Warcraft account Cataclysmre upgradeelve!

Az account tartalmaz 2 85 ös karakter, 2 80 as karakter és még sok fejlődős cuccban!

A 85 ösök:

-85 Undead DK (Arathoron)

-85 Worgen Druida (Ragnaroson, 12k arannyal)



A 80 asok:

-80 Bloodelf Rogue (The venture Co. szerveren)

-80 Tauren Druida (The venture Co. szerveren)

+ még sok kicsi fejlődős piszkossárga heirbloomos cuccban!



Ár megegyezés szerint!

Olcsón adom!

Elérhetőségem:

MSN/e-mail: greggie@freemail.hu

tel. szám: 06305224952 ----> egész nap hívhattok!
Eladó Cataclysm accountom 2 85ös karakterrel a ragnaros szerver horda oldalán.



1. Undead Mage- Norilsk . pve: fejes híján full t11, többi cucca is epic, pár pvp cucc is van, sok extra van a karakteren 6400achievement pont



2. Orc Warrior - Colombus. full pvp gear, bloodthirsty és vicious vegyesen, drake of the west wind, deathcharger's reins



pár ezer gold az accon és sok heirloom kiváltva, alapanyagok, stb.



érdeklődni e-mailben: [color="#FFFACD"]turi.tamas89@gmail.com[/color]



ÁR: 10.000,- HUF
Sziasztok!



Wow Cata Account eladó Bloodscalp Alliance oldalon .



85 shaman draenei csaj 2200 ratinges + fullos pve gear (epic) + rare mountok + jc + engi

85 warlock pvp + pve gear rare mountok , chopper, herb+miner + 525 archeology. + 4db 80 (rogue,hunter,druid,pala)



+ 50k arany az accon



ajánlatokat várok ,írj email : painter83@freemail