JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: GOODGAME empire 131-es kastély eladó
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Megválnék goodgame empire kastélyomtól a magyarország 2-es szerveren. 131 -es legendás szint.
 
Erődök: 3 a legjobb kajásból, a legtávolabbi 5-re van a főkastélytól 
Várparik: 2 erődben 90% figyelmeztetős, többi helyen 90-90 es (de a figyelmeztetősöket is lehet cserélni 90-90-re). Megvan 2 jeges szett (de még csak az egyik van felplusszozva) illetve egy szamuráj szett.
Támadó pari:  8db 90-90-es, egy 90táv 120 falas, de van 90 távos és 90 közeles is.
arany: 2,5 millió
rubin: 40 ezer (de 120 ezer rubin van a kívánságkútban!!!)
max tornyok: zöld:1 ,  jeges: 5, sivatag: 5, tüzes: 7
faluk: jegesen: max, sivatag: 29 (fás hiányzik), tüzes: 29 (köves hiányzik). Vannak falvaim közvetlen mellettem is, a kajások majdnem mindegyike viszonylag közel van.
Eszközök: rengeteg létra és kos (csak tüzesen 16-16 ezer), sok rubinos eszköz: pl: 3% zászlóból 6 ezer, a legjobb pajzsból 3 ezer
Épületek: 
  • csarnok: a szintemen elérhető maximum (tehát megvan az 5 hullám)
  • árok: erődökön kívül mindenhol rubinos
  • pék és istálló: mindenhol max
  • őrtorony: főkastély max, többi helyen 2-es
  • kórház: mindenhol 7-es
  • dísztárgyak: erődök 3/4 beépítve 205+ osokkal, kastélyokban ennél több
  • dicsőségemlékmű: 4-es (csak zöldön van)
piacszekér: 17200 kapacitás
kutató: csak néhány rubinos nincs még kihúzva
egyéb: majdnem 3 ezer jegy a szerencsekerékhez, bár még soha nem toltam egyszerre sokat, de a top10-hez szerintem ez bőven elég.
Illetve a közelben van egy farmerőd is, amit használhatnál is (nem az én kastélyom, de ismerem a tulajt, nem lenne probléma)
A kastély email fiókját természetesen odaadom!!!
 
Az ár fix: 30 ezer forint!
 
Alkudni felesleges, csak komoly érdeklődők:
EMAIL: demseke@gmail.com  (folyamatosan figyelem)
 
A korábbi hibáimból tanulva nem várok senkire, aki előbb utal, azé a kastély!
<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Eladnam Mo2-es szerveren karakteremet. Top 40-en belul eropontban. 4 ev munkaja van benne, de munkahely valtas miatt nem erek ra tovabb foglalkozni vele. Parancsnokok, varparancsnokok rendben vannak, rubinos epuletek rendben vannak. Szovi az elso 3 hely valamelyiken (attol fugg kit kerdezel). Rengeteg eszkoz van meg a varakban.  Cim: Konyortelen es Foparancsnok. szint: 70/450+

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Komoly erdeklodonek e-mailben megadom a reszleteket : GGE.elado.karakter@gmail.com