JÁTÉKOK fórum

Teljes verzió: Fifa 07 Ubuntu-N
Jelenleg könnyített verzióban tekinted meg a fórumot. Megtekintés teljes verzióban teljes formázással és grafikai elemekkel.
Sziasztok,

segítségre lenne szükségem, mert már most ott tartok, hogy szét tudnám ütni a gépet...

A helyzet a következő: van egy lenovo notebook, amit ubuntu-val használok felraktam a fifa 07-et, viszont kb 10x olyan gyors a játék, mint kéne. Már felraktam ilyet, hogy cpufreq, levettem a minimumra, kikapcsoltam a 4 magból hármat, szóval én kb kifogytam az ötletekből, patch stb nem hinném, hogy megoldanám a problémát. Ötlet? Maga a játék sem mondanám, hogy tökéletesen fut, mert amire kattintani kellene egérrel, azokat nem tudom használni.

Előre is köszönöm  a segítséget!

Idézet:Sziasztok,

segítségre lenne szükségem, mert már most ott tartok, hogy szét tudnám ütni a gépet...

A helyzet a következő: van egy lenovo notebook, amit ubuntu-val használok felraktam a fifa 07-et, viszont kb 10x olyan gyors a játék, mint kéne. Már felraktam ilyet, hogy cpufreq, levettem a minimumra, kikapcsoltam a 4 magból hármat, szóval én kb kifogytam az ötletekből, patch stb nem hinném, hogy megoldanám a problémát. Ötlet? Maga a játék sem mondanám, hogy tökéletesen fut, mert amire kattintani kellene egérrel, azokat nem tudom használni.

Előre is köszönöm  a segítséget!
ezt találtam az egyik fórumon:

I fixed the speed problem using "vista emulation" in winecfg and setting the CPU speed on "performance"
Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.