A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bejelentkezési hiba
#1
Sziasztok!

Regisztráltam a LoL honlapon,letöltöttem és telepítettem a klienst ezek után nem tudok belépni a játékba mert invalid felhasználó nevet és jelszót ír! Mi lehet a gond?

Üdv!

 

Válaszol
#2
Idézet:Sziasztok!

Regisztráltam a LoL honlapon,letöltöttem és telepítettem a klienst ezek után nem tudok belépni a játékba mert invalid felhasználó nevet és jelszót ír! Mi lehet a gond?

Üdv!

 
 

szia!

 

biztosan jó jelszót és idézőnevet adtál meg? a felhasználóneved az idézőneved, és NEM az e-mail címed.

 

ha elfelejtetted az idézőneved, ide kattints.

ha a jelszavadat szeretnéd helyreállítani, akkor pedig ide kattints.

 

biztosan jo kiszolgálóra szeretnél bejelentkezni? ha az EUNE kiszolgálót választottad regisztrációnál, akkor arra is kell bejelentkezned a játék kliensében (és nem az EUW-re).
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#3
Hello

Be szerettem volna jelentkezni de a jelszó megváltoztatását kérte.....

Ezért megváltoztattam...30lvl helyett 1lvl felhasználót kaptam....

Az összes skinem championom eltűnt és nemtudom hogy kihez forduljak ilyenkor.....  

Válaszol
#4
szia!

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"> 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">elsőként is a jelszavadat SOHA SENKINEK ne add meg! akiknek hozzá kell tudniuk férni a fiókodhoz (azaz ebben az esetben a Riot munkatársainak), soha nincs szükségük a jelszavadra. soha nem fogják kérni azt tőled, sem e-mailben, sem más módon.

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"> 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">a problémáddal kapcsolatban itt tudsz bejelentést tenni:

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"><a class="bbc_url" href="https://support.leagueoflegends.com/requests/new/" title="">https://support.leag...m/requests/new/</a>

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"> 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">(a magyar kliens megjelenésétől kezdve majd magyarul is lehet, jelenleg még csak angol nyelven)

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"> 

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">üdv,

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);">Chilly

<p style="color:rgb(90,90,90);font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;background-color:rgb(253,253,253);"> 

Idézet:Hello

Be szerettem volna jelentkezni de a jelszó megváltoztatását kérte.....

Ezért megváltoztattam...30lvl helyett 1lvl felhasználót kaptam....

Az összes skinem championom eltűnt és nemtudom hogy kihez forduljak ilyenkor.....  
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting