A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kedves Riot Games
#1
Üdv szeretném meg tudni hogy a besorolo meccsek hogy működnek mivel ismerősöm 4/6 w-l aranyban játszotta le es bronz 2be dobta raadasul a KDA-ja a meccsekben rossz is volt míg én 9et nyertem 1et veszitettem mind a 9 játékban 15+ olesem volt es 8alatti halálom és bedob bronz 5be kérdem én hogy megy ez?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!??!"!?!?!?!?!?! Remélem ésszerű magyarázatot tud adni valaki erre mert át ütöttem a monitort ez miatt és Mindenkit a riot ellen fogok buzdítani mert s5ben ugyanez volt 8win 2lose bronz 5 meg haverom 6win 4lose silver 5 szerintem elmehet a cafrangos tudjatok hova az egesz riot games
Válaszol
#2
kedves riot 

kaptam 10 mecsre cheat bant mert ugyebár káromkodtam és ami jogos is volt !!!

de viszont lejárt a ban és még mindig az irja nekem a játék hogy a viselkedésem miatt nem vagyok jogosúlt a zsákmányra !!

miért ? ez hiba vagy még ez a ban része ? és ha a ban része meddig fog az tartani ?
Válaszol
#3
Idézet:kedves riot 

kaptam 10 mecsre cheat bant mert ugyebár káromkodtam és ami jogos is volt !!!

de viszont lejárt a ban és még mindig az irja nekem a játék hogy a viselkedésem miatt nem vagyok jogosúlt a zsákmányra !!

miért ? ez hiba vagy még ez a ban része ? és ha a ban része meddig fog az tartani ?
 

minden erre vonatkozó infó benne van a ban kiosztásával egy időben kapott e-mailben.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting