A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wow Account Eladó
#1
Sziasztok!



Eladnám wow accountomat, eredeti tulaj vagyok, közel 3 éve játszom (eredeti cd-ket is oda tudom adni). két 70es karakter van az accounton, és 3-4 kisebb szintu alt (kozuluk a legmagasabb egy 46os tauren warri).



A main karakter egy 70es tauren elemental shaman. 4 brutal gladiator armor, vengeful spellblade es pajzs. Az osszes guardian cucc kifarmolva, battlemaster és epic pvp trinket (plusz egy crites battlemaster trinket a bankban), battle standard, illetve jelenleg 50k honor es 100 mark mindenbol tartalekban a lich kingre (megsem torlik a honort a legujabb fejlemenyek szerint). max skilles jewelcrafter es enchanter a felszereles is e szerint full enchantolva es epic gemezve. (jo nehany helyen exalted pl kara, isle of quesl danas, shatari skyguard, stb) (achievment pont 1000)

A masik kari egy lvl 70es tauren resto druid. 3 brutal 2 vengeful cucc es merciless fegyver. minden honor cucc kifarmolva szinten, es 25k honor es feral gear a szintezeshez a bankban. alchemy es herbalism max skill jo par flask recepttel.

(tudom tudom orult pvp manias vagyok)



az azjol nerub pve serveren pedig alli oldalon van egy lvl 61es priest, illetve ott is 3-4 kisebb alt



az account feltoltott allapotban van november 18-áig aktív



armory linkeket az erdeklodoknek kuldok



elerhetosegem: bolysoszembalint@freemail.hu, vagy 06304671691



ár: 18.000 Ft (ebben benne van a még közel egy hónap játékidő és az eredeti wow és bc cd-k)
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting