A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
War thunder account eladó
#1
Sziasztok!
Eladó war thunder accountom. Pár éves account, megtalálható rajta 21 db nagy szintű  prémium tank és számos kis szintű funolni. Én már közel a 40-hez öreg vagyok ehhez a játékhoz és nem tudom felvenni a versenyt a fiatalokkal. Az utóbbi egy évben szinte nem is játszottam, bár ebben a házfelújítás is közrejátszott. Ellenben sajnálnám, ha ott porosodna. Egy jelképes összegért lehet vinni. A prémiumtankok összege meghaladja az 1000 eurót, de nagyjából 5db deákért vihető. A 100 úgy érzem egy reális és tisztességes összeg, mely természetesen alkuképes. Komoly érdeklődők keressenek, a legjobb lenne, ha személyesen találkoznánk és itt nálam intéznénk a dolgokat. Természetesen a supporton keresztül rögtön kérni fogom a vevő által megadott tetszőleges emailre történő átírást. A személyes vásárlás csupán a bizalom jele és egy opció, de nem kötelező, ellenben a utazási költségek árát természetesen levonom az account árából, szóval az időn kívül nem kerül a vevőnek semmibe a személyes vétel. Az accounton megtalálható prémium tankok a következők:
-Super hellcat
-T114
-T29
-Tiger II sla. 16
-Ru251
-Mkpz m47
-Turm III
-Tam 2IP
-t34-100
-Object 120
-T55-am-1
-2S38
-Centurion action X
-WMA 301
-Tigris (rank 4 olasz prémium)
-Panther Dauphiné
-Amx 13 ss11
-Somua sm
-Strv 103-0
-Vidar
-CV 90105

A rank 4 alattiakat nem rakom fel, de abból is van jócskán.
Ha felkeltette érdeklődésed keress bátran. Az ár irányár, természetesen alkuképes, viszont 20-ért és 40-ért nem adom. Nem az a célom, hogy visszakapjam a befektetett összeget, mert 1500-2000 eurót nem sokan tudnának megfizetni, hanem az a cél, hogy egy olyan ember kezébe kerüljön, aki megfogja becsülni és neki is sok örömöt okoz majd a játék. Az amerikai. német és orosz ág teljesen megvan, a brit, francia, kínai, japán és svéd rank 5-ig van kihúzva. Az izraeli ággal abszolút nem foglalkoztam, mert az utóbbi egy évben nem volt időm játszani.

Elérhetőség: piller1986@gmail.com
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting