A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tremor Games
#1
Sziasztok!

 

  Mivel a fórum szabályzatában nem olvastam semmit arról, hogy nem lehet más weboldalakra invitálni az embereket, így most ezt próbálom majd elérni. Félreértés ne essék, nem a Játékok.hu tagjainak számát szeretném csökkenteni, csupán felhívni egy kissé másfajta weboldalra a figyelmet, amit egészen eddig én sem ismertem.

  Ez nem más, mint a Tremor Games. Ez egy olyan weboldal, ahol némi aktivitásért cserébe Steam-es játékokhoz aktivációs kódokat lehet szerezni. Mielőtt bárkiben is felmerülni az aggodalom, hogy ebben hol a csalás, leírnam, hogy én már 4 játék boldog tulajdonosa lehetek, amiket mind az oldalon vásároltam/szereztem Smile .

  Röviden az oldalról: regisztráció után az oldalon játszhatsz sima Flash játékokkal, amiknek létezik egy Achievements kategóriája is. Ha ilyen típusú játékkal játszol, akkor pontokat és pénzt/coint kapsz. A pontokról még én sem tudom mire jkó szintlépésen kívül...

   Ezen kívül kipróbálhatsz/játszhatsz online böngészős játékokkal, videót kell nézni, taskokat megoldani (ez inkább kérdőívkitöltés), illetve az oldalról vásárolhatsz is pl Prémium Skype acc-ot. Ezek után pénz/coin jár, amit Steam-es és Desura (ez nem tudom mi) játékok kódjára lehet elkölteni, DOTA2 és TF2 itemekre.

   Röviden ennyi lenne....

   Egy próbát mindenképen megér szerintem.

   Bárminemű kérdésetek van, szívesen válaszolok rá. Regisztrálni ezen a linken keresztül próbáljatok meg, így én is jól járok (referral link): http://www.tremorgames.com/?ref=160746


  


Válaszol
#2
Illetve ha érdekelne valakit a dolog, nyugodtan kérdezhet bármit. Aki átverésnek gondolja az oldalt az nem tudja, hogy mit hagy ki. Mivel sok érdeklődő nem jelentkezett, éppen ezért felajánlok nyereménynek EGY játékot. Válaszható játékot nem írok, hanem aki regisztrál az oldalra és teljesíti a lent leírt kettő feltételt, azok közül egy személynek sorsolás után 500 coin értékig megveszek egy játékot az oldalról, aminek a kódját e-mailben küldöm el.

Feltételek: -írd be a felhasználóneved, hogy láthassam rajta vagy-e a referral listámon

                  -min.20 coin-t szerezzek tőled referralba (akit érdekel, hogy hogyan zajlik ez, nyugodtan kérdezzen)

 

Körülbelül ezek és ilyesfajta kaliberű játékok választhatóak az 500 határon belül (azt nem tudom garantálni, hogy mindegyikből lesz még, mivel véges számú a megszerezhető kódok száma):

                  -Patrician 4

                  -King's Bounty Armored Princess

                  -Cities in Motion

                  -Shank 2

 

Ismételten, mielőtt bárki bármi rosszat gondolna az oldalról: keressen nyugodtan utána, teljesen legális a dolog.

Szóval regisztrálni a referral linkemen, ami fent található és esélyed van, hogy megnyerj egy játékot! Smile                                                                                                                

Válaszol
#3
Látom nem nagyon vannak jelentkezők, de nem tudom miért...

Kétkedtek, hogy nincs-e benne csalás és csak a pénzt akarják kicsalni belőletek?

Nos én a napokban szereztem meg ezen az oldalon A New Beginning-Final Cut játékot, és a Metro 2033-Risen-Sacred Citadel pakkot...mindegy, amit nem akartok, azt nem muszáj erőltetni.

Válaszol
#4
Idézet:Látom nem nagyon vannak jelentkezők, de nem tudom miért...

Kétkedtek, hogy nincs-e benne csalás és csak a pénzt akarják kicsalni belőletek?

Nos én a napokban szereztem meg ezen az oldalon A New Beginning-Final Cut játékot, és a Metro 2033-Risen-Sacred Citadel pakkot...mindegy, amit nem akartok, azt nem muszáj erőltetni.
 

Üdv! Én nem rég találtam rá az oldalra, pontosan ma, már beregiztem,de esetleg tudnál segíteni? Mennyi idő alatt érsz el mondjuk ezer pontot? Vagy ez függ gondolom attól,hogy mivel játszol és mennyit. Ez a refferalos dolog,hogy működik? 20 coin jár egy emberért? Egyébként már origines játék is van fent ,szóval elég jó dolognak találom ezt az oldalt
Válaszol
#5
Idézet: 

Üdv! Én nem rég találtam rá az oldalra, pontosan ma, már beregiztem,de esetleg tudnál segíteni? Mennyi idő alatt érsz el mondjuk ezer pontot? Vagy ez függ gondolom attól,hogy mivel játszol és mennyit. Ez a refferalos dolog,hogy működik? 20 coin jár egy emberért? Egyébként már origines játék is van fent ,szóval elég jó dolognak találom ezt az oldalt
Ja és még egy kérdés mi a különbség a sima Steam game meg a Steam gift között? Mért drágább a gift mint a sima?
Válaszol
#6
Hello, már regeletem az oldalra.

Az lenne a kérdésem hogy ezekért a flash játékokért hogyan jár a coin? Ha végigvisezm akkor kapok, vagy ha teljesítek egy pályát, vagy 5 perc játék után ?

Válaszol
#7
http://tremorgames-log.atw.hu

 

 

 tremorgames it megoldható     
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting