A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tojgli Warrior
#1
Karakter neve: Tojgli

Karakter szintje: 60

Karakter kasztja: Warrior

Életkor: 31

Talent: 20-31-0

Guild haladása érdekében megváltoztatnád e talentelésed: természetesen, bár tankcuccom nincs sok

Kulcsok Mc/Onyxia/Bwl/Naxxramas: i/i/i/n

HLI Tapasztalat: sajnos kevés, főleg ZG és MC

Felszerelés: [url="http://wow.allakhazam.com/profile.html?920367"]http://wow.allakhazam.com/profile.html?920367[/url]

Fire res: 169 (még30al bővithető bármikor, de ennél több talán nem kell)

Nature res: olyan 25lehet de még sosem kellett sajnos! (természetesen inistátusz esetén azonnal nekiállok összeszedni a szükséges mennyiséget

Szakmák,különleges receptek: skin/weaponsmith

Előző guildek: PT (szétesett), Bloodline (szétesett), most Dontfearthereaper (de ide deklaráltan úgy jöttem, hogy ha lesz pve akkor kilépek!)

Akik ismernek és akár kezeskedhetnek érted a klánból: Nevar detaglista hijján nem tudok mást mondani... talán párotokkal már játszottunk együtt...

Mennyit tudsz online lenni főleg 19-00ig(nap/hét): 2-5 minimum 2 átlag 3-4 néha több... ha úgy szól a kérdés, hogy hány raid, akkor 3-at tudok kb bevállalni (a koromból adódóan nem gond hajnalig maradni)

Miért szeretnél hozzánk csatlakozni: Mert szeretnék végre PVEzni is és mert Nevarral már együtt sodródunk egy ideje rendes csapat nélkül, most ő kapott invet, és bár láttam nincs warifelvétel, azért remélem kapok egy esélyt...

A karaktered saját/vásárolt karater: saját

Egyéb info amit szeretnél velünk megosztani: Hát nem vagyok az a fullkocka, küönben nem álltam volna meg lvl10nél, de azt hiszem tudom a dolgomat és meg is tanulom hamar amit kell!

Elsősorban nem a loot, hanem a játékélmény hajt előre! Sajnos nagyon sok "kósza" wari van a szerveren, így nehéz helyet találni, jó lenne végre egy stabil csapatban esélyt kapni a bizonyításra...
#2
Szimpatikus a jelentkezésed de a warrior létszámunk elérte a tervezett értéket. Ha változik a helyzet megkereslek



zárom a topicot


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting