A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sacred - Teleport Cheat
#1
Sziasztok,



Segítséget szeretnék kérni. Egy vámpírnővel játszom a Sacred-ben, és már a térkép 40%-án rágta át magát és 55 óra munkám van benne. Elmentettem a játékot, és mostanra beszorult szegény egy szűk helyre. Elkeseredésemben megpróbáltam a cheat kódokat, és mind működik, KIVÉVE a teleportot (cheat teleport / cheat tp - egyik sem működik), amire szükségem lenne. Tud valaki segíteni nekem? Hálás köszönetem előre is.



Die Einzelganger
Válaszol
#2
[quote name='Die Einzelganger' post='3702' date='2006. 07. 31. / 10:13']Sziasztok,



Segítséget szeretnék kérni. Egy vámpírnővel játszom a Sacred-ben, és már a térkép 40%-án rágta át magát és 55 óra munkám van benne. Elmentettem a játékot, és mostanra beszorult szegény egy szűk helyre. Elkeseredésemben megpróbáltam a cheat kódokat, és mind működik, KIVÉVE a teleportot (cheat teleport / cheat tp - egyik sem működik), amire szükségem lenne. Tud valaki segíteni nekem? Hálás köszönetem előre is.



Die Einzelganger[/quote]

Tudom mi a próbléma (legalábbis remélem). Idézet a Cheat Land nevű programból:

"cheat teleport - teleport

cheat tp - teleport

Figyelem! Az 1.8.2.6-os patch telepítése után a cheat=1 paraméterrel (sacred.exe cheat=1)

kell indítani a játékot és a ~ billentyű után ezt kell beírni:

sys cheats=1

Csak ez után működik az egyetlen használható cheat: cheat lord

A többi kód nem működik. Köszönöm az infót Fülöp Kálmánnak!,,

Lehet, hogy itt a baj. Remélem nem fog elveszni az embered.
...Akár azonnalis...

---:::Game Maker Magyar Verzió:::---
Válaszol
#3
haly bocsi én nem tudok választ a kérdésedre de viszont lenne egy kérdésem ha nem baj...a vizet a katonának-ról va szó szoval anyit már tudok hogy aszt kell beírni hogy wasse de nemtudom hogy hova megköszöném ha leírnád bye
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting