A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komoly The West account eladó!
#1
Üdv! Megválnék a 3 éves nagy accountomtól. Nagyon ritkán játszom már csak, így inkább megválnék tőle.

Adatok: 

 

Szerver: Arizona

Karaker: Párbajhős

Szint: 131

Párbajszint: 378 (párbaj ranglista TOP 31)

Mesterség: Kovács

Mesterség szint: 187 

 

Felszerelés:

 

Csak megemlítenék néhányat a teljesség igénye nélkül: Függetlenségi nyilatkozat (elég ritka, gyűjtői darab, amit rövid ideig 2000 aranyrögért lehetett megvenni), Bill Doolin ruhaszett, Cullen Baker ruhaszett, Cullen Baker fegyverszett ütős jobbkezessel, Bob Dalton lószett, Frank James lova, Aranykészlet, Gyűjtők fegyverszettje, Natty Bumppo ruhaszettje, Rudolf, Pat F. Garrett farmerja

 

A többit itt lehet megnézni: http://tw-db.info/?strana=invent&x=51207...122fe5a96f

 

Néhány komolyabb elért eredmény: Barbár, Milliomos, Párbajmester, NPC hentes, Idegen, A west mestere, Kényszeres gyűjtögető

 

Jelenleg egy refi & szívós ütős pontozás van rajta erő alappal, ami nem rég lett csinálva. Elég jó pontozásnak tűnik eddig. Pénz nem sok van az accounton a pontozás miatt, de rengeteg eladható felszerelés van, amiből sok pénzt lehet csinálni. 

 

Rengeteg időt, energiát és pénzt fordítottam az accountra ez alatt a 3 év alatt. Szerintem az elmondottak és a fenti link magáért beszél. Raktam fel pár képet is. 

 

Irány ár: 15,000 Ft

Ez persze ALKUKÉPES, de ingyen senkinek nem adom. Reális ajánlatokat várok. Smile

 

Érdeklődni emailben és telefonon lehet.

 

Email cím: robert.pudic@gmail.com

Telefon: 06705047955 - hétvégén bármikor, hétközben pedig 15:00-tól elérhető vagyok általában!

 

Várom az érdeklődőket! További szép napot! Smile



Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)
           
Válaszol
#2
Illetve van még egy város, ami már elég régóta az enyém, 931k várospontszámmal, a TOP 11-ben. Jelenleg nem vagyok a tagja, hogy amíg afk vagyok ne romoljon a párbaj statisztikám, de bármikor vissza lehet menni és folytatni. Egy barátom "vigyáz" rá. 

Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting