A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Starcraft Magyarosítás
#16
[quote name='sir-t' post='12364' date='2007. 04. 28. / 15:47']hell sikerült megcsinálnom, de nincs egy darab pályám se, mit tegyek?? szerintetek a Broodwaros pályák azok jók,ha igen akkor hova másoljam be, vagy milyen könyvtérat hozzak létre?? vagy tudok leszedni valahonnan huncraft pályákat??



meg megtudja mondani mi az a rengeteg fájl (.bin kiterjesztésű) a REZ mappában, amit a patch-el töltöttem le?? vagy mire jó?? de gondolom nem azok a pályák.



Rájöttem nem jó ha bemásolom a pályákat,



mert multiba, meg lanon játszanék vele, vagy a saját pályák módban, és nincs ott egy darab pálya sem, és fogalmam sincs h mit csináljak neki

Jah a Huncraft cd-n van meg, csak a patch sérült rajtade nemtom hogy mikor nem karcos a lemez!![/quote]

Nos pályákat tölt le a játék amikor belépsz egy játékba. De a régi pályáidat is tudod használni egy apró trükkel. A régi pályák, scm, scx vagy más, editortól függő névvel vannak ellátva. Nos ezeket mind át kell nevezned, hcx-re. Ez elég hosszú, én unalmas munka.
...Akár azonnalis...

---:::Game Maker Magyar Verzió:::---
Válaszol
#17
Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni.

 

Valamiért nem magyarosítja sem a Starcraft-ot sem a Brood War-t sem a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.

 

Feltelepítem a Starcraft-ot ezután a Brood War-t mind kettő egymappába természetesen és a c meghajtóra telepítem őket.

 

Ezután a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.feltelepítem oda ahova telepítettem mind kettőt.

 

Miután ez meg van és rá kattintok,hogy játszak ezt írja ki:

 

hunscbw-Sorszám nem található.

A sorszám (428) nem található a DLL-ben (Storm.dll).

 

Már mindent át néztem,többször újra telepítettem az egészet és sosem engedi mindig kiírja.

Már letöltöttem többször újra is a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.

hátha a letöltésnél volt valami gond,de teleptésnél semmiféle hibát nem írki.

 

Ez a játék közel áll hozzám nagyon szeretem és sajnos nem tudom magyarosítani,ha esetleg segítenétek mi lehet a  gond vagy elfogadok egy magyarosítási linkt ahonnan letölthettem külön a Starcraft-nak külön a Brood War-nak megköszönném!

 

Írjatok kérlek és előre is köszönöm aki/akik segítenek!

Válaszol
#18
http://www.jatekok.hu/forum/topic/346-st...as/?p=3829

 

ezekkel a lépésekkel már próbálkoztál?

 

 

Idézet:Sziasztok!

 

Szeretném a segítségeteket kérni.

 

Valamiért nem magyarosítja sem a Starcraft-ot sem a Brood War-t sem a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.

 

Feltelepítem a Starcraft-ot ezután a Brood War-t mind kettő egymappába természetesen és a c meghajtóra telepítem őket.

 

Ezután a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.feltelepítem oda ahova telepítettem mind kettőt.

 

Miután ez meg van és rá kattintok,hogy játszak ezt írja ki:

 

hunscbw-Sorszám nem található.

A sorszám (428) nem található a DLL-ben (Storm.dll).

 

Már mindent át néztem,többször újra telepítettem az egészet és sosem engedi mindig kiírja.

Már letöltöttem többször újra is a Starcraft és Brood War Magyar verzió v1.0b.

hátha a letöltésnél volt valami gond,de teleptésnél semmiféle hibát nem írki.

 

Ez a játék közel áll hozzám nagyon szeretem és sajnos nem tudom magyarosítani,ha esetleg segítenétek mi lehet a  gond vagy elfogadok egy magyarosítási linkt ahonnan letölthettem külön a Starcraft-nak külön a Brood War-nak megköszönném!

 

Írjatok kérlek és előre is köszönöm aki/akik segítenek!
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting