A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó Account Extra Gearelt Pvp Centrikus Karakterekkel
#1
Eladó World of Warcraft account!



Az account tartalmaz :



-Level 80 human male deathknigh,Bloodscalp server.PvE gearje, 5300 gearscore,single targeten 8500-10k körüli dps. 245 item leveltől nincs rosszabb cucca. PvP gearje,majdnem full wrathful kieg, 5/5 relentless, wrathfull fegyver..Következő resetre lesz wrathful vállasa.A karakter highest ratingje 2260. Van epic flyingja,szakmái nincsenek, csak maxos first aid.Van 1-2 különlegesebb mountja.



-Level 80 human male paladin,Bloodscalp server. Full wrathful kiegészítők,full furious,WG vállas.Következő resetre wrathfull vállas. PvE gearbe van egy nagy T10 dps kesztyű,Bryntroll,és a PvE tank gearje 5k GS körül mozog.Van epic flyingja,és majdnem maxos engineering.Van 1-2 különlegesebb mountja.



Az kb 1 hónapig még fel van töltve, és több mint 10 EZER GOLD van az accounton. A Bloodscalp szerveren minden BoA cucc megvan.



Ár az megbeszélés kérdése.Én vagyok az eredeti tulaj,személyes találkozó is megoldható.Az accounthoz természetesen járnak a CD-k,CD key,email változtatás,titkos pass,és személyi szkennelve.



Elérhetőségek:

E-mail:martin11007@citromail.hu

MSN:martin11007@freemail.hu

Telefon: 06204032772
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting