A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Full Relentless Dk Eladó!
#1
ELADÓ LEVEL 80 HUMAN DEATH KNIGHT EXTRA GEARBEN !!!



Level 80 human male deathknight eladó a Bloodscalp szerveren.



-PvE gearje 4/5 T9, 1 T8, Totc25, és Totc10 hardmode kiegészitők, JUSTICEBRINGER, rengeteg extra, sok mount köztük Ahn'Qiraji mount,dual talent,5k gold, sok honor,arena pont és emblem.



-PvP gearje, 5/5 relntless, és relentless fegyver, összes relentless kieg, 2100+ rating.



Az accon van még egy level 66es human male paladin BS-en és level 62es human female pap. Minden BoA cuccal.



Ár 30 ezer körül van,alku képes.

Az eredeti tulaj én vagyok,az acchoz jár CD,CD key,titkos pass,e-mail,és személyi szkennelve.
Válaszol
#2
[quote name='Gargoloy' date='2010.01.04. - 10:06' timestamp='1262595999' post='15451']

ELADÓ LEVEL 80 HUMAN DEATH KNIGHT EXTRA GEARBEN !!!



Level 80 human male deathknight eladó a Bloodscalp szerveren.



-PvE gearje 4/5 T9, 1 T8, Totc25, és Totc10 hardmode kiegészitők, JUSTICEBRINGER, rengeteg extra, sok mount köztük Ahn'Qiraji mount,dual talent,5k gold, sok honor,arena pont és emblem.



-PvP gearje, 5/5 relntless, és relentless fegyver, összes relentless kieg, 2100+ rating.



Az accon van még egy level 66es human male paladin BS-en és level 62es human female pap. Minden BoA cuccal.



Ár 30 ezer körül van,alku képes.

Az eredeti tulaj én vagyok,az acchoz jár CD,CD key,titkos pass,e-mail,és személyi szkennelve.

[/quote]





Pls vegyél fel msnre : hadhaziadam@windowslive.com
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting