A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveszett a nevem
#1
Sziasztok!

 

Nagyonnagyon régen egy nyereményjáték miatt regisztráltam a LoL-ba és 5-ös szintig felhúztam az accountomat. Ezután uninstalláltam és legalább egy éve fel se léptem. Nemrég kaptam egy levelet, hogy el fog veszni a nevem, ezért újra feltettem.

Viszont a korábbi nevem helyett most valami IT013255132030 féle név fogadott belépés után és sehol se ajánlotta fel, hogy változtassak nevet. 

Hogy tudnám visszaszerezni a régi nevemet anélkül, hogy pénzt kellene fizetnem érte? :S

Válaszol
#2
szia!

 

szerencsére egyszerűen orvosolni lehet a problémádat:

 

https://support.leagueoflegends.com/entr...r-Name-FAQ

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;">Why did my Summoner Name change to Temp Name?

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;">If your Summoner Name is ever changed to "tempname" or any variation on it, such as tempname123, your Summoner Name has been deemed inappropriate, and your Summoner Name has been temporarily changed for the time being. We would be happy to provide you with a free name change if this is the case. Please submit a ticket  in to us for further assistance with your name change. 

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;"> 

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;">röviden összefoglalva: kattints erre a hivatkozásra, és küldj egy hibajegyet a támogatásnak, akik segíteni fognak a neved ingyenes megváltoztatásában.

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;"> 

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;">üdv,

<p style="color:rgb(51,51,51);font-size:12px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;">Chilly

Idézet:Sziasztok!

 

Nagyonnagyon régen egy nyereményjáték miatt regisztráltam a LoL-ba és 5-ös szintig felhúztam az accountomat. Ezután uninstalláltam és legalább egy éve fel se léptem. Nemrég kaptam egy levelet, hogy el fog veszni a nevem, ezért újra feltettem.

Viszont a korábbi nevem helyett most valami IT013255132030 féle név fogadott belépés után és sehol se ajánlotta fel, hogy változtassak nevet. 

Hogy tudnám visszaszerezni a régi nevemet anélkül, hogy pénzt kellene fizetnem érte? :S
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting