A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eladó Battlenet account
Eladóvá vált szeretett Battlenet accountom! 
World of Warcraft Bfa : Jelenleg feltöltve 2020 január 8-ig Smile  Main karakterem 430 ilvl ! Továbbá minden classból van egy lvl 120on  különböző realmokon különböző ilvlben de szinte mindegyik 385-400 felett! ( Silvermoon, Arathor, full alliance account) 
10,920 Achievement pont, 63 mount ( tudom nem sok, nem vagyok nagy mount gyűjtő  Smile ) mop, legion, bfa Curve achievemntek megvannak! Bfa Pathfinder is van szóval nyugodtan lehet már repkedni az új szigeteken ! 

Továbbá van a Battlenet accounton Overwatch és Destiny 2 is Smile 

Komoly érdeklődök ajánlatát várom, akik tisztába vannak mennyit ér az account igy feltöltve további 2 játékkal és ennyi karakterrel Smile  
Ha számít helyileg Debrecenben lakom ! 

Elérhetőségem : szcsabaa1992@gmail.com
Válaszol
Szia! Aktuális még? Érdekelne de semmi választ nem kaptam az emailekre amit küldtem a rockydoc19@gmail.com  címről!?
Válaszol
annyira birom, hogy egy iranyarat nem hajlando odairni a hirdeto, amikor elakar adni valamit  Smile egy dolog mekkora erteke van egy accountnak meg egy masik, hogy mennyiert lehet eladni. az elado accokhoz kepest ennek 50-70 kozott van az ara. vagy tobbet vagy kevesebbet, de miert kell a vevonek barkobaznia mennyit akarsz erte? miert olyan nehez ezt odairni nemtudom   Smile
Válaszol
A nagyobb probléma az, hogy még csak válaszra sem méltat pedig kétszer is írtam neki...ha már nem aktuális azt is megértem de a hirdetés még kint van (lehet ugye törölni) és az is válasz, hogy köszönöm már nincs meg de semmi pedig komoly érdeklődő lettem volna Sad Bár lehet, hogy csak reklámozza  Big Grin
Válaszol

Fórumra ugrás:

Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting