A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Csapattag lennék!
#1
Sziasztok, 

 

Én Ádám vagyok (in-game: Soulphoenix18), mint a cím is írja szívesen lennék csapattag egy 5v5 ranked team-ben EUNE-n. Az indok az hogy nekem a SoloQ nem az "esetem" nem is szeretem játszani. Sokkal inkább lennék részese egy összetartó csapatnak ahol addig haladnánk ameddig tudnánk és folyamatos gyakorlással fejlődnénk.

Néhány mostani adat rólam:

 

ign: Soulphoenix18

 

kor:19

 

jelenleg: Bronze I (S3 Silver III)

 

Skype,ts3,mikrofon rendelkezésre áll (és szeretem is használni őket mivel kommunikációt nagyon fontosnak tartom, többek közt ezért is nem szeretem a SoloQ-t mivel ott sokszor még angolul sem hajlandóak írni csak a saját nyelvükön pl: lengyel és ha én nem beszélem vessek magamra miért nem tanulom meg színvonal uralkodik)

 

Lane-k: leginkább supp(főleg a tankosabbak Leona,Braum),mid, adc (jungle és top nem annyira bár Jungle még úgy ahogy, de top-on igazi analfabéta vagyok, de ha szakad a hurok bárhová!)

 

Ha felkeltettem az érdeklődésed vegyél fel in-game vagy írj egy pm-et vagy akár itt a témában is.

 

További, kellemes fórumozást, Ádám

Válaszol
#2
Nekem sincs még csapatom úgyhogy összehozhatnánk 1-t

Ign:TheIceGod8

Kor:13(ha érdekelne)

Amúgy a bátyám is lolozik ő is biztos akar csapatot. És akkor meglennénk már 3-an
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting