A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dia/Master Support keres 3v3/5v5 csapatot NE/Westen!
#1
Sziasztok, 
 
Csapatot keresek 3v3 és 5v5 egyaránt érdekel! Season 4-ben SoloQ Dia, 3v3 Master-al végeztem
NE és Westen is 30-as felhasználóm, természetesen mindkét felhasználón vannak rúnák valamint
megvan minden support! Diamond+ csapatot keresek NE vagy Westen akikkel tudnék értelmesen csapatozni,
versenyekre járni, tanulni és persze jót játszani!
 
Magamról: Horvát Levente vagyok 19 éves, Szerbiában lakom(megvan a magyar állampolgársági így nem okoz gondot
átmennem a magyarokhoz ha esetleg LAN-ról lenne szó)! 2009 óta játszom LoL-al bár S1/S2-őben erős bronz 5 voltam Smile
Jelenleg Westen csak normálozok, NE-n pedig húztam egy potya Dia-t így season elejére.
(természetesen ez mára igencsak megváltozott)
NE: http://eune.op.gg/summoner/userName=hadrancs
West: http://euw.op.gg/summoner/userName=Dreämly
 
Elvárásaim: Teljes mértékben csapatjátékos vagyok, nem flamelek/ragelek így elvárom hogy a csapat többi tagja se legyen kisgyerekes,
valamint ha megvan beszélve egy időpont amikor játszunk akkor ne az utolsó 20p-ben fújja le valaki többször
(még 1-2x elmegy de ha már heti szinten megy az már nem vicces). Rengeteget játszom így szinte mindig jó az időpont, hétvégén is ráérek az összes kupára!
Ami szerintem nagyon fontos ha esetleg valami "tüzet" gyújtana a csapatban azt meg kell beszélni valamint dolgozni a csapat taktikáján!
Valamint ami számomra nagyon fontos hogy már meglévő csapatba szeretnék csatlakozni akár mint beugró vagy mint fix tag mivel már annyi "TryHard" csapatban
játszottam hogy már-már unalmas nézni ahogy összevesznek az emberek a semmin lényegében Sad, persze ez nem azt jelenti hogy új csapat egyáltalán nem érdekel,
hiszen legalább egy próba menet mindenkinek jár!
 
Leggyorsabban Ingame: Hadrancs(NE) . Dreämly(West) . Skype: undisputeq
Ha Westen nem fogadom el 2 órán belül a barát felkérést kérlek keress Skypen!
 
Üdv Hadrancs
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting