A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blizzard account eladó
#1
Sziasztok!

Kihasználatlanság miatt megválok Blizzard accountomtól. Csak World of Warcraft van rajta. Első tulaj vagyok, e-mail minden jár hozzá.

Retail -
Szerver: Ragnaros EU
Karakterek: 
       Human Male Rogue - lvl120(Ez a main karakterem, ezen van a legtöbb achievement point) - Név: Hephäistos - 6940 achi - 397ilvl

       Blood Elf Female paladin lvl120(level boostolva 110re, 120at én húztam már neki) - Név: Mejai - 4960 achi - 411 ilvl

       Orc Male DK lvl120 - Név: Støkes - 1270 achi - 393 ilvl

       Mag'har Orc Male Warrior lvl120 - Név: Çrane - 1540 achi - 388 ilvl

       Blood Elf Male Demon Hunter - lvl120 - Név: Søulreäver - 1825 achi - 344 ilvl

[url=http://allplan.blog.hu/2010/12/20/es_a_tobbi_kulonleges_karakter][/url]       Nightborne Female Mage - lvl120 - Név: Persephøne - 1770 achi - 389 ilvl

        Goblin Male Warlock - lvl110 - Név: Vøldemørt

Valamint egy 67es monk, és egy 36os shaman(csak hogy minden itt legyen)     

  
Azért írtam le a personal achievementeket, hogy látsszon, melyikkel mennyit játszottam. Mindegyik karakternek van pvp gearje, és sok pve itemje is.
Az accounton megtalálható minden kieg egytől egyig, Shadowlands kivételével, jelenleg nincs gametime rajta. 

Classic WoW-

Szerver: Skullflame PvP EU

lvl 60 Undead Male Rogue - Név: Exceed. Ami említésre méltó, és ez azért nem egy könnyen megszerezhető item: Perdition's Blade + Corehound Tooth daggerek. Félig Pre-bis, félig MC - epic gear. Ha lesz érdeklődő, meg tudom mutatni. 

Irányár így látatlanban 35k. Enyhén alkuképes.

Üzlet csak és kizárólag Budapesten, személyesen intézhető. Keressetek bizalommal, ha felkeltettem érdeklődéseteket!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting