A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bejelentkezési hiba!
#1
Tisztelt Riot!

Azzal a problémával jelentkeznék, hogy a season2(kb) óta használt accountom-ba nem tudok bejelentkezni, teljesen azt a formulát dobja ki mintha valaki megváltoztatta volna a jelszót, illetve felhasználót. Közli is velem hogy valamelyik adat helytelen.

Próbáltam jelszó emlékeztetőt kérni, csak az a problémám hogy a felhasználóm egy olyan e-mail en fut, aminek nem tudom már az adatait, mivel elég régen volt s2 könnyen elfelejtettem.

A segítségeteket kérném !Smile

Egy kedves ismerősöm allította, hogy ha írok egy kérelmet, akkor válaszként kapok tőletek egy "kérdőívet" az accountrol, olyan jellegű kérdésekkel amiket csak én( a felhasználó) tudhat. Remélem ez még most is él !Smile

Köszi a választ Smile

Válaszol
#2
szia!

 

itt kell jelezned minden ilyen jellegű problémát:

https://support.riotgames.com/hc/hu-hu

 

üdv,

Chilly

 

Idézet:Tisztelt Riot!

Azzal a problémával jelentkeznék, hogy a season2(kb) óta használt accountom-ba nem tudok bejelentkezni, teljesen azt a formulát dobja ki mintha valaki megváltoztatta volna a jelszót, illetve felhasználót. Közli is velem hogy valamelyik adat helytelen.

Próbáltam jelszó emlékeztetőt kérni, csak az a problémám hogy a felhasználóm egy olyan e-mail en fut, aminek nem tudom már az adatait, mivel elég régen volt s2 könnyen elfelejtettem.

A segítségeteket kérném ! Smile

Egy kedves ismerősöm allította, hogy ha írok egy kérelmet, akkor válaszként kapok tőletek egy "kérdőívet" az accountrol, olyan jellegű kérdésekkel amiket csak én( a felhasználó) tudhat. Remélem ez még most is él ! Smile

Köszi a választ Smile
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting