A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A betöltõ képem minuszba megy!
#16
Idézet: 

a "külső gyártó" azt jelenti, hogy felraktál a LoL kliens telepítése után bármi olyan kiegészítőt a LoL klienshez, ami eredetileg nem volt a része a játéknak. (pl. ami módosítja a megjelenését a kezelőfelületnek, makrókat tesz elérhetővé stb.)

 

de ha újra volt rakva az oprendszered, akkor az újrarakás körül lehet a probléma. ha eredeti Windows, akkor kaptál hozzá eredeti telepítőlemezt és szoftverkulcsot is?
persze hogy nem kaptam semmit Smile egy szerelő sem ad cd-t. felrakja 5-6ezerért és annyi Smile de minden illesztő progit újraraktam a problémám nem oldódott meg, szerintem hagyom a fenébe és talán majd egyszer.
Válaszol
#17
Idézet:persze hogy nem kaptam semmit Smile egy szerelő sem ad cd-t. felrakja 5-6ezerért és annyi Smile de minden illesztő progit újraraktam a problémám nem oldódott meg, szerintem hagyom a fenébe és talán majd egyszer.
 

ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag egy 10 perces melóért fizettél ennyit, és még csak "garanciát" sem kaptál utána. a legtöbb ilyen "szerelő" ugyanis előre elkészített lemezképből másolja fel a rendszert a gépedre, és utána max. 1-2 illesztőprogramot telepít rá.

 

egész jó órabér.

 

ha tudsz szerezni valahonnan egy oprendszert, érdemes lenne újrapakolni a gépedet (Win 7 Ultimate ajánlott), szerintem az megoldaná a problémádat.
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol
#18
Idézet: 

a "külső gyártó" azt jelenti, hogy felraktál a LoL kliens telepítése után bármi olyan kiegészítőt a LoL klienshez, ami eredetileg nem volt a része a játéknak. (pl. ami módosítja a megjelenését a kezelőfelületnek, makrókat tesz elérhetővé stb.)

 

de ha újra volt rakva az oprendszered, akkor az újrarakás körül lehet a probléma. ha eredeti Windows, akkor kaptál hozzá eredeti telepítőlemezt és szoftverkulcsot is?
Na hát megoldotott a probléma a 4.2 pachel azóta normálisan tölt Smile vártam picit mielőtt beírmo mert volt már olyan 1-2 játéknál normálisan töltöt utánna meg minusba,szóval a pach megoldotta a problémát Smile
Válaszol
#19
Idézet:Na hát megoldotott a probléma a 4.2 pachel azóta normálisan tölt Smile vártam picit mielőtt beírmo mert volt már olyan 1-2 játéknál normálisan töltöt utánna meg minusba,szóval a pach megoldotta a problémát Smile
örülök, hogy megoldódott végül a problémád. jó játékot! Smile
-- JÁTÉKOK.HU --
Válaszol


Fórumra ugrás:


Fórumszoftver: © MyBB Téma: © iAndrew 2016 Hosting: JÁTÉKOK Hosting